Poyraz Karayel Geri Döndü

Kanal D’nin nefes kesen dizilerinden biri olan Poyraz Karayel’de Poyraz belirsizliği sürerken izleyicileri 64.bölümde önemli sürprizler bekliyor. Poyraz Karayel dizisinin 64.bölüm fragmanında Poyraz’ın aslında ölmediği görülüyor. İlker Kaleli’ nin hayat verdiği Poyraz karakteri, uzun süre sonra yeniden dönüyor.

Poyraz, kendine geldiğinde Ayşegül ve diğerlerinin kendisini öldü bildiklerini öğreniyor. Bunun üzerine kaçmak ve onlara gerçeği söylemek için hamle yapıyor. Ne var ki bunu yapabilmesi için kendisinden istenen bazı görevleri yerine getirmesi şart. Bir anda kendini Ortadoğu’nun dinmeyen ateşinin ortasında bulan Poyraz, Ayşegül’e ve oğluna kavuşabilmek için kendisinden istenen görevleri yerine getirmek zorundadır. Ayşegül ise Poyraz’ın yokluğunda Çınar ile evlenmenin eşiğindedir. Poyraz’ın öldüğüne inanan, bu nedenle hayatı için önemli kararlar veren Ayşegül’ün Poyraz’ın dönüşüne nasıl bir tepki vereceğiyse merak konusu.

Bahri Umman ise Saygıner ailesi ile kurulacak ortaklığı sınamaktadır. Poyraz’ı da kaybettikten sonra daha sert bir insana dönüşen Bahri Baba, ortalığı kasıp kavurmaya yemin etmiştir. Tüm bunların arasında Poyraz’ın ölmediğini öğrenecek olan Bahri Baba’nın nasıl bir tepki vereceği de izleyicinin en merak ettiği sorulardan biri. Bakalım Poyraz’ın dönüşü dengeleri nasıl değiştirecek? Bu sorunun yanıtı için Çarşamba akşamı saat 20.00’de Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan 64.bölümü heyecanla bekleyeceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. poyraz-karayel-geri-dondu Poyraz Karayel Geri Döndü için yorumda bulun

    Poyraz Karayel Geri Döndü için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Poyraz Karayel Geri Döndü için ilk yorumu yapabilirsin.