Pokemon Go GYM Ele Geçirmek;

Pokemon Go hakkında

GYM Ele geçirmek;

Atak yapma

pokemon-go-gym-ele-gecirmek

Atak 3 farklı teknikle yapılmaktadır.

  • Dodge: Ekranda elinizi sağ ve sola hareketlerle karşı tarafın ataklarından kaçma yöntemi olarak kullanabilirsiniz.

  • Hızlı Atak Yöntemi: Ekrana hızlıca dokunmanızla atak yapılabilir.

  • Özel Yetenek: Pokemonun HP sini bizlere göstermekte olan bu bölümün alt kısmında bir grafik bulunur. Bu grafik kısmından her dolum esnasında özel yetenekleri kullanarak tek yapılması gereken pokemon üzerine basılı tutmanızdır.

Saldırı Yapma

Saldırı esnasında favori olan pokemonu baş kısmına yerleştirirsiniz. Karşı tarafın GYM’de bulunan pokemonların kuvvet ve teknik analizlerini yaparsınız. Bu durumda karşı tarafın zayıf noktalarını tespit ederken pokemonları sıralama yapma tekniğini de kullanarak birden fazla hamlelerinizin hesaplarını oluşturursunuz. Zayıf noktalara yaptığınız dizilimler sayesinde başarıyı daha kolay yakalacaksınız. Ayrıca ekrana hızlı basmak ile beraber devamlı atak yaparak ilerleyeceksiniz. Pokemonunuz için kullandığınız özel yetenek barı ile ekranın en can alıcı durum da karşı tarafın atağını beklerken sizde Dodge yeteneğini kullanarak karşı hamleden kaçının. Saldırılarınızla karşı takım devamlı olarak saygınlık kaybedecektir. GYM’deki zayıf kullanıcıların o bölümden atılmaya başlar. Çok saldırı o bölgeyi almanıza yardımcı olacaktır. Birçok takım arkadaşınızla yapacağınız saldırı sayesinde de o bölgeyi daha rahatlıkla alabileceksiniz. Pokemon Go oyunu tam anlamıyla taktik ve hamle kurmaya dayalı bir oyundur. Bu sayede bölgenizin hâkimi olabilirsiniz. Ekip kurarak istediğiniz bölgeleri keşfe çıkabilir. Saldırıda bulunabilir. Rakip takımları tam anlamıyla yerle bir ederken de oldukça fazla CP ve XP kazanabilirsiniz. Pokemonlarınızın evrimleşmesine ve takımınızın kuvvetlenmesine yardımcı olabilir.

pokemon-go-gym-nedir

Pokemonların gelişimleri ve değişimleri açısından son derece önem arz eden saldırma ve atak tekniklerinin oluşturulması hakkında teknik özelliklerin uygulanması da oyuncuların bu sayede hiçbir şekilde yorulmadan müdahalelerini kolaylaştıracaktır. İlerlemekte olan bölümlerde pokemon go oyuncuları için çok farklı sürprizler ve daha heyecanlı level’ler beklemektedir. Oyunda kendi gelişiminizi ilerlettikçe rakipleriniz ve sizin bölgenize saldırmaya çalışan rakip takımlar GYM’lerinizin prestijlerini geçemeden pokemonlarınızın güçleri altında yok olmaktadır. Tam anlamıyla mükemmel bir strateji ve teknik bilgi oyunu olmakla beraber her yaştan kişinin bıkmadan oynayabileceği bir oyun olarak dünya gündemine oturmuştur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. pokemon-go-gym-ele-gecirme Pokemon Go GYM Ele Geçirmek; için yorumda bulun

    Pokemon Go GYM Ele Geçirmek; için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Pokemon Go GYM Ele Geçirmek; için ilk yorumu yapabilirsin.