Pokemon Go Banı Nasıl Açılır?

 

Niantic, Fake Gps gibi uygulamalara karşı büyük önlemler almış durumda ve bunu da ban atarak yapmayı tercih ediyor. Eğer sizler de fak hesap kullanıyorsanız ve sorunsuz bir şekilde oyuna devam ettiğinizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz çünkü çok kısa bir süre sonra banlanacağınızdan emin olabilirsiniz. Peki bu ban nasıl kaldırılır ya da ne yapmamız gerekiyor?

Pokemon Go Banı Nasıl Açılır?

Belli bir mesafeyi çok hızlı şekilde kat ettiğinizde ve bu durum oyun tarafından fark edildiğinde ban yemeniz yüksek ihtimal. Sof ban olarak da bilinen bu ban türünü kaldırmak için belli başlı yöntemler söz konusu ve dilerseniz bu yöntemlerden ilkine hep birlikte göz atalım.

 

Adım 1: Hesaptan çıkıp kendinize yeni bir hesap açıyorsunuz.
Adım 2: Yeni hesaptan çıkarak oyunu komple siliyorsunuz.

Adım 3: Bir süre bekledikten sonra oyunu kurup kendi hesabınız ile giriş yapabilirsiniz.

Alternatif Yöntem:

Adım 1: Uygulamayı silmeden kendinize yeni bir hesap açıyorsunuz.
Adım 2: Pokemon bulup yakalamaya çalışın ve bir süre bu şekilde devam edin daha sonra çıkış yapın.
Adım 3: 3 ila 5 saat kadar gibi bir zaman diliminde ban kalkacaktır.

Quick Spin adlı uygulama da bu konuda sizlere yardımcı olabilir ancak legalliği konusunda net bir şey söylemek pek de mümkün değil! Ban yediğinizde pokestop noktaları belli bir süreliğine kapatılıyor ve herhangi bir şekilde faydalanamıyorsunuz, bu yüzden elinizden geldiğince oyunu legal bir şekilde oynamaya dikkat edin. Oyun gayet keyifli bir hal almış durumda ve yeni güncellemeler ile birlikte kısa sürede çok daha fazla insana ulaşmayı da başardı ve bu da ne denli popüler olduğunun en önemli göstergelerinden bir tanesidir diyebiliriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. pokemon-go-soft-ban-kaldirma Pokemon Go Banı Nasıl Açılır? için yorumda bulun

    Pokemon Go Banı Nasıl Açılır? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Pokemon Go Banı Nasıl Açılır? için ilk yorumu yapabilirsin.