Kaybolan Eşyalarınızı Pixie Point İle Bulun!

En sevdiğiniz eşyalarınız kayboldu, ne yapacağınız hakkında hiçbir fikriniz yoksa önceden “Pixie Point” yardımıyla eşyalarınızı kolayca bulabilirsiniz!

pixie-point-kaybolan-eşyaları-bulun

Kaybolan eşyalarınızı kolayca bulabilmeniz için Pixie şirketi tarafından tasarlanan Pixie Point ürünü sizlere tam bu noktada yardımcı oluyor. Hafifliği ve taşınması açısından büyük kolaylığa sahip olan ürün ayrıca suya karşıda dayanıklı.

Ürün çalışma mantığı olarak kaybolmasını istemediğiniz eşyalara kolayca yapıştıracağınız bir aparat sayesinde hem başka eşyalara takılan aynı ürün ile hemde telefonunuzla bluetooth yardımıyla etkileşim halinde kalıyor. Telefonunuzdaki uygulama yardımıyla eşyalarınızın yerini anlık olarak saptayabiliyorsunuz. Dış mekanlarda 50 metreye, iç mekanlarda ise 150 metreye kadar etkin kalabilen bu ürün için 40 dolar (4 adet ürün) ön sipariş fiyatı belirlenmiş.

Pixie’nin tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

https://www.youtube.com/watch?v=3hXfZNL9Zq4


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. pixie-point-kayıp-eşyalar Kaybolan Eşyalarınızı Pixie Point İle Bulun! için yorumda bulun

    Kaybolan Eşyalarınızı Pixie Point İle Bulun! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kaybolan Eşyalarınızı Pixie Point İle Bulun! için ilk yorumu yapabilirsin.