Pet Taksi (taxi) Esnasında Kedi ve Köpekler Beraber mi Taşınır?

Evcil hayvanların bir yerden başka bir yere gidebilmesi için tercih edilen ilk taşıma yöntemi pet taksilerdir. Son zamanların en sık tercih edilen yolculuk modeli olan bu sistem, sizin kadar başkalarının da hayvanlarınıza değer vermesini gerektirir. İçinize sinen yolculuk için hayvanlarınızı pet taksilere emanet edebilirsiniz. Özellikle kedi ve köpekleriniz için önerilen bu yolculuğu, ayrı ayrı gerçekleştirmeleri mümkün. Kedi ve köpekleriniz asla birlikte yolculuk yapmaz. Kediler için ayrı köpekler için ayrı taşımacılık yapılır.

Kediler İçin Pet Taksi (Taxsi)

Kedileriniz için pet taksi sistemini tercih edebilirsiniz çünkü onların hassasiyetine uygun bir yolculuk ortanı oluşturulur. Kediler, yolculuğa en az dayanan hayvanlardan biridir. Bu nedenle streslerini azaltmak, ihtiyaçlarını karşılamak için onlarla birebir ilgilenecek refakatçilerle yolculuk yapmaları mümkün. Kediler ile köpekler aynı şehre gitmeleri gerekse bile asla aynı araca konmazlar. Yaşayacakları huzursuzluk, hiçbir firmanın isteyeceği bir durum değildir.

dostlukKöpekler İçin Pet Taksi (Taxsi)

Köpekleriniz için taksi taşımacılığını kullanabilirsiniz. Araçlarda kedilere nazaran daha rahat yolculuk yapabilen bu canlılar, aynı zamanda keyiflerine de oldukça düşkündür. İstekleri ve ihtiyaçlarını karşılayabilecek firmayı bulduğunuzda inanılmaz bir keyifle yolculuk yapacaklar. Sağlıklı bir yolculuk için kediler ve diğer hayvanlardan ayrı yolculuk yapan köpekler, yolculuk esnasında kendileriyle ilgilenen kişilerle bir arada olur. Bu nedenle içinize sinerek pet taxilere emanet edebilirsiniz.

kaynak: pitapetnakil.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Pet Taksi (taxi) Esnasında Kedi ve Köpekler Beraber mi Taşınır? için yorumda bulun

    Pet Taksi (taxi) Esnasında Kedi ve Köpekler Beraber mi Taşınır? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Pet Taksi (taxi) Esnasında Kedi ve Köpekler Beraber mi Taşınır? için ilk yorumu yapabilirsin.