Pascal Nouma Şevkat Yerimdar Dizisinde

Fox Tv’ de yayın hayatına başlayacak olan Şevkat Yerimdar dizisi, bu sezona damga vurmaya hazırlanıyor. Beyaz perdede oldukça beğenilen Şevkat Yerimdar, artık her hafta Fox Tv ekranlarında olacak. Daha önceki haberimizde Şevkat Yerimdar dizisinde Şevkat’ e sürpriz bir ismin eşlik edeceğini söylemiştik. Şevkat, dizide tek bir şartla rol alacağını söylemiş, kendisine partner olacak kişiyi yine kendisinin seçeceğini belirtmişti. Bu haberin ardından Şevkat Yerimdar dizisinde Şevkat’ e kimin eşlik edeceği merak konusuydu. Dizide başrol karakteri Şevkat’ e Beşiktaş’ın efsane futbolcusu Pascal Nouma eşlik edecek.

Pascal Nouma’yı Şevkat Yerimdar fragmanında görenler, oldukça şaşırmış olmalı. Son zamanlarda ekranlarda sıkça gördüğümüz ve artık bizden biri olarak kabul ettiğimiz Pascal, şimdi de dizi serüvenine başlıyor. Nouma, dizide Şevkat’ in yakın bir arkadaşı olarak rol alacak. Şevkat Yerimdar dizisinde kendi adıyla oynayacak olan Pascal Nouma, daha önce birçok yarışma programında yer almıştı. Başta Beşiktaş taraftarı olmak üzere neredeyse tüm Türkiye’nin sevgilisi haline gelen Pascal Nouma, eğlenceli kişiliğini diziye de aktaracağa benziyor. Bakalım Pascal Nouma, yeşil sahalarda gösterdiği performansı Şevkat Yerimdar dizisinde de gösterebilecek mi, hep beraber bekleyip göreceğiz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. pascal-nouma-sevkat-yerimdar-dizisinde Pascal Nouma Şevkat Yerimdar Dizisinde için yorumda bulun

    Pascal Nouma Şevkat Yerimdar Dizisinde için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Pascal Nouma Şevkat Yerimdar Dizisinde için ilk yorumu yapabilirsin.