Paramparça Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Star Tv’ nin reyting rekortmeni dizisi Paramparça, geçtiğimiz yıl en çok konuşulan dizilerden biri olmayı başarmıştı. Gerek usta oyuncuları, gerek onlara eşlik eden genç oyuncularıyla son derece beğeni toplayan Paramparça dizisi, yeni sezon hazırlıklarını tam gaz sürdürüyor. Peki, Paramparça yeni sezon ne zaman başlayacak? Paramparça dizisi yeni sezon fragmanı yayınlandı mı? Tüm bu soruların yanıtını haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Paramparça yeni sezon ne zaman başlayacak? sorusunun yanıtı nihayet belli oldu. Paramparça, 19 Eylül Pazartesi saat 20.00’ de geçen sezon olduğu gibi Star’ da yayınlanacak. Cihan ve Ayşe aşkında neler yaşanacağı, Harun ile Dilara arasındaki gerginliğin son bulup bulmayacağı, yeni sezonda da en merak edilen sorular arasında yer alıyor. Paramparça yeni sezon fragmanları da birer birer yayınlanmaya başladı. Paramparça yeni sezon fragmanında yine taşların yerinden oynayacağı görünüyor. Belli ki Paramparça dizisi bu yıl da tüm serüveniyle ekranların en çok izlenen dizilerinden biri olacak. Diziye katılacak olan yeni oyuncularla beraber çok daha etkileyici bir hâl alan Paramparça dizisinin yeni sezon fragmanı sizlerle.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. paramparca-yeni-sezon-ne-zaman-baslayacak Paramparça Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? için yorumda bulun

    Paramparça Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Paramparça Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? için ilk yorumu yapabilirsin.