• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Paramparça Keriman Kimdir?

Paramparça Keriman Kimdir?

Paramparça dizisinin en renkli karakteri olarak dikkat çeken Keriman, her bölümde izleyiciyi gülmekten adeta kırıp geçiriyor. Paramparça dizisinin drama yüklü sahnelerini yumuşatan Keriman, diziye farklı bir boyut kazandırmakta. Sosyal medyada da büyük ses getiren Paramparça dizisi Keriman sahneleri, izleyiciye fazlasıyla keyif veriyor. Peki, Paramparça dizisi Keriman kimdir ve gerçek adı nedir?

Paramparça dizisinde Keriman karakterini usta oyuncu Nursel Köse canlandırıyor. 1961’de Malatya’da dünyaya gelen başarılı oyuncu, bugüne dek birçok dizi ve filmde rol aldı. 1988’den bu yana birçok sinema filminde görmeye alışık olduğumuz Nursel Köse, oynadığı her rolün hakkını fazlasıyla veriyor.

Bir de Paramparça Keriman kimdir? ona bakalım. Keriman, Cihan Gürpınar’la büyük bir aşk yaşayan, daha sonra hayata gözlerini yuman Gülseren’in görümcesi, Özkan’ın da ablası. Dizideki her türlü entrikada başrol oynayan Keriman, gözü hiç doymayan ve sürekli bir şeyler isteyen bir kadın. Her fırsatta Gürpınar ailesinin konağına yerleşmeye çalışan ve konağa her gittiğinde her şeyi adeta silip süpüren Keriman, bulunduğu her ortamda patavatsız davranışlarda bulunmaktan da geri kalmıyor. Paramparça dizisi Keriman sahnelerini izlediğinizde siz de nasıl bir karaktere sahip olduğunu rahatlıkla fark edeceksiniz. Keriman, yeni sezonda da dizinin en dikkat çeken karakterlerinden biri olacağa benziyor.

Bir önceki yazımız olan Yüksek Sosyete Mert Kimdir? başlıklı makalemizde Ozan Dolunay Yüksek Sosyete, Yüksek Sosyete dizisi Mert Kimdir ve Yüksek Sosyete Mert gerçek adı hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YENİ