Paramparça Harun Kimdir?

Paramparça dizisinin bazen iyi, bazen kötü olan karakterlerinden biri de Harun. Özellikle söz konusu yıllardan beri aşık olduğu Dilara olduğunda gözü hiçbir şeyi görmüyor. Oynadığı her dizi ve filmde dikkat çekmeyi başaran Barış Falay, şimdi de Paramparça dizisinde Harun karakterine hayat veriyor. 9 Nisan 1972 doğumlu Falay, kendi gibi oyunculuk yapan Esra Ronabahar ile evli. Balıkesir Edremit doğumlu olan karizmatik oyuncu, 1.74 boyunda.

Şimdi gelelim Paramparça Harun kimdir? sorusunun cevabına. Paramparça adlı dizide bazen ortalığı birbirine katan, bazen aşkına olan sadakatiyle herkesin beğenisini toplayan Harun kim? Harun, yıllar önce arkadaşı Cihan’la birlikte olan kız kardeşinin intiharından Cihan’ı sorumlu tutmaktadır. Uzun yıllar ortada görünmeyen ve oldukça zengin bir iş adamı olarak yeniden ortaya çıkan Harun, Cihan’dan intikam almak için savaşır. Cihan’ın karısı Dilara’ya olan aşkı, Cihan’a olan nefretini daha da perçinlemektedir.

Harun, Cihan’a fırsat bulduğu her anda darbe vurmaya adeta ant içer. Önce babası Rahmi’nin kendisine borçlanmasını sağlar, daha sonra Dilara’nın Cihan’la mutsuz oluşundan faydalanarak ona olan aşkını ispatlar. Tüm bunlar, Cihan’ın dikkatini çekmesine sebep olur. Cihan ve Harun’un amansız savaşı, diziye her daim heyecan ve aksiyon katıyor.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Paramparça Harun Kimdir Paramparça Harun Kimdir? için yorumda bulun

    Paramparça Harun Kimdir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Paramparça Harun Kimdir? için ilk yorumu yapabilirsin.