Paramparça Dizisi Dilara Kimdir?

Yayınlandığı her bölümde reyting listesinin üst sıralarına yerleşen Paramparça dizisi, senaryosu ve usta oyuncu kadrosuyla büyük beğeni topluyor. Dizinin kadın baş kadın karakterlerinden biri olan Dilara, en dikkat çekici isimlerin başında yer alıyor. Peki, Paramparça dizisi Dilara kimdir? Gerçek adı nedir ve nerelidir?

Paramparça dizisi Dilara kimdir? sorusunun yanıtı Ebru Özkan. Güzel oyuncu 1.73m boyunda ve 1978 doğumlu. Şu sıralar Kurtlar Vadisi Pusu adlı dizide rol alan Ertan Saban ile sevgili. Ankara doğumlu başarılı oyuncu, yaklaşık 10 yıldır birçok yapımda rol aldı. Güzel oyuncunun özel hayatından sonra bir de dizideki rolüne göz atalım. Paramparça Dilara kimdir? Nasıl bir karaktere sahiptir?

Dilara, eşi Cihan’la inişli çıkışlı bir evliliğe sahip. Doğum yaptığı esnada kızının başka bir annenin kızıyla karışması sonucunda hayatı değişiyor. Eski arkadaşı Harun’un yıllar sonra karşısına çıkıp ilan-ı aşk etmesi, Dilara’nın aklını karıştırıyor. Cihan ile olan evliliğini sonlandırma kararı alan Dilara, daha sonra Harun’la birlikte olup bir çocuk sahibi oluyor. Bakımlı ve güzel bir kadın olan Dilara, cemiyetin tanınan isimlerinden biri, ayrıca kararlı duruşu ve tavırlarıyla cemiyette söz sahibi. Şirketin işlerinden çok ailesiyle ve yönetiminde yer aldığı yardım kuruluşlarıyla ilgilenmeyi tercih ediyor.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Paramparça Dizisi Dilara Kimdir Paramparça Dizisi Dilara Kimdir? için yorumda bulun

    Paramparça Dizisi Dilara Kimdir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Paramparça Dizisi Dilara Kimdir? için ilk yorumu yapabilirsin.