Paramparça Dizisi Cihan Gürpınar Kimdir?

Ekranların en çok izlenen dizilerinden olan Paramparça, kaliteli oyuncu kadrosu ile büyük ilgi görüyor. Dizide en karizmatik karakterlerden biri olan Cihan Gürpınar, izleyicilerin en beğendiği isimlerden biri. Paramparça dizisi Cihan Gürpınar kimdir, gerçek adı nedir ve boyu kaçtır? gibi tüm soruların yanıtı yazımızın devamında.

1.89 boyundaki karizmatik oyuncu Erkan Petekkaya tarafından canlandırılan Cihan Gürpınar, Türkiye’nin en başarılı ve zengin iş adamlarından biridir. Oldukça dürüst ve iyi kalpli olan Cihan, ailesinin ve çocuklarının mutluluğu için birçok şeyden feragat etmiş ve onların geleceği için kendini işine vermiştir. Ne var ki çocuklarıyla ve eşi Dilara’yla yaşadığı sorunlar, Cihan’ın mutluluğu dışarda aramasına sebep olmuştur. Bunu yaparken ailesini ihmal etmeyen Cihan, onların sorunlarıyla yakından ilgilenmeye devam eder.

Yıllardır kızı sandığı Cansu’nun gerçek annesi Gülseren’e aşık olan Cihan, Gülseren’in kaybıyla birlikte büyük bir hüsrana uğrar. Eski arkadaşı Harun’un yeniden ortaya çıkıp ona meydan okuması, Harun’un aynı zamanda Dilara’ya aşık olması, Cihan’ın çileden çıkmasına sebep olur. Bir yandan Harun’la mücadele ederken bir yandan da ailesinin mutluluğunu düşünen Cihan’ı zor günler ve olaylar beklemektedir.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Paramparça Dizisi Cihan Gürpınar Kimdir Paramparça Dizisi Cihan Gürpınar Kimdir? için yorumda bulun

    Paramparça Dizisi Cihan Gürpınar Kimdir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Paramparça Dizisi Cihan Gürpınar Kimdir? için ilk yorumu yapabilirsin.