Online Müzik Kesme Sitesi

mp3-kesici-program-101653-h900

Çoğumuz birçok nedenden dolayı şarkıların bazı kısımlarını kullanmak istemişizdir. Ya videomuza montajlamak için ya da dinlediğimiz bir şarkının belirli bir kısmını beğendiğimiz için bu yollara başvurmak istemişizdir. İnternette müzik kesme araçları adı altında araştırma yapmak istediğimiz de ise çoğunun programlar sayesinde yapıldığını görmüşüzdür. Ancak artık programa gerek kalmadan internet üzerinden müzikleri ve seslerimizi kesebileceğimiz bir site mevcut. http://audiotrimmer.com/ sitesi çevrimiçi mp3 kesimine yardımcı olmakta ve bizi büyük bir yükten kurtarmakta. En kolay yollar ile en kısa zamanda istediğiniz müzik ve ses dosyalarına ulaşabilmek için siteyi kullanmanız tavsiye edilir.

Videonuz için ya da telefonunuza zil sesi yapabilmek için müziklerden bazı kısımları kesmeniz mi gerekiyor? Program indirip zaman harcamadan bu işi en kısa zamanda halletmeniz mi gerekiyor? Öyleyse size müjdeli bir haberimiz var. Artık program indirmeden sadece bir site yardımı ile istediğiniz müzikten istediğiniz kısımları kesebilir, zil sesinizi istediğiniz şekilde oluşturabilirsiniz. Artık online müzik kesme denince aklınıza gelecek olan ilk site olacak http://audiotrimmer.com/, ihtiyaçlarınızı en kısa sürede halletmenize yardımcı oluyor. Ayrıca siteye girdiğinizde sadece mp3 kesici ile değil, aynı zamanda mp3 dönüştürücü ile de karşılaşıyorsunuz. Mp3 dönüştürücü sayesinde istediğiniz bir ses dosyasını veya videoyu Mp3 formatına çevirebilir, istediğiniz alanda kullanabilirsiniz.

Program yüklemeden şarkıları kesip, onları istediğiniz alanda kullanmak ister misiniz? Piyasada bulunan çoğu mp3 kesici programlar yardımı ile kullanılabilmekte. Ancak size tanıttığımız site sayesinde istediğiniz müziği ve ses dosyasını en kısa sürede ve programsız bir şekilde kesebileceksiniz. Videonuzda veya zil sesi olarak kullanmak istediğiniz herhangi bir müziği kısa sürede kullanıma hazır hale getirebileceksiniz. Ayrıca müzik dönüştürücü araç sayesinde videolardaki beğendiğiniz müzikleri ayırabilecek, ses dosyalarını mp3 versiyona dönüştürebileceksiniz. Artık herhangi bir program kullanmadan müziklerinizi istediğiniz şekle çevirmenin kolaylığından faydalanmanızın zamanı geldi. 50 MB’a kadar tüm ses dosyalarını ve müziklerini programa ihtiyaç duymadan en kısa sürede mp3 kesici sayesinde kesebilir, aynı zamanda mp3 dönüştürücü sayesinde istediğin formata çevirebilirsin.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. mp3-kesici-program-101653-h900 Online Müzik Kesme Sitesi için yorumda bulun

    Online Müzik Kesme Sitesi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Online Müzik Kesme Sitesi için ilk yorumu yapabilirsin.