O Hayat Benim Ateş Kimdir?

Fox Tv’ nin en çok izlenen dizilerinden biri olan O Hayat Benim, yeni sezonda da dopdolu olacak. Dizide her bir karakterin kendine ait sırları ve hikayesi var. En merak edilen karakterlerden birisi de Ateş. O Hayat Benim Ateş kimdir, gerçek adı nedir? gibi soruların yanıtını yazımızın ilerleyen satırlarında bulabileceksiniz.

O Hayat Benim Ateş kim? sorusunun yanıtı başarılı oyuncu ve şarkıcı Keremcem. 1.82m boyundaki yakışıklı oyuncu, aynı zamanda şarkılarıyla büyük beğeni toplayan bir isim. 28 Aralık 1977 Muğla doğumlu ünlü şarkıcı, oyunculuk konusunda gösterdiği performansla da dikkat çekiyor.

Keremcem, O Hayat Benim dizisinde Ateş karakterini canlandırıyor. Ünlü ve başarılı bir avukat olarak adını duyuran Ateş, iş adamı Mehmet Emir Atahan’ın güvenini kazanarak onun en yakınlarından biri oluyor. Mehmet Emir Atahan’ın gerçek kızı Bahar’a aşık olan Ateş, Bahar’a olan aşkını her fırsatta dile getirmekten çekinmiyor. Ateş ve Bahar’ın aşkı, Mehmet Emir Atahan’ın baş düşmanı Kenan’ın da dikkatini çekiyor. Kenan, bir yandan Mehmet Emir’e, bir yandan da Ateş’e düşmanlık besliyor ve onların hayatını cehenneme çevirmek için her fırsatı değerlendiriyor. Ateş, yaşadığı türlü sıkıntıların yanı sıra bir de Kenan’la savaşmak zorunda kalıyor.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. O Hayat Benim Ateş Kimdir O Hayat Benim Ateş Kimdir? için yorumda bulun

    O Hayat Benim Ateş Kimdir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak O Hayat Benim Ateş Kimdir? için ilk yorumu yapabilirsin.