Note 7 Özellikleri

Note 7 Özellikleri

            Merhaba arkadaşlar. Samsung tarafından seri olarak üretilen ve oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan Note serisinin en yeni amiral gemisi Note 7 ile karşınızdayız.

Geçtiğimiz günlerde tasarımı tamamen ortaya çıkan Galaxy Note 7, bu kez Android dünyasının popüler benchmark testlerinden AnTuTu’nun sonuçlarında görüldü.Samsung’un Ağustos ayında resmi olarak duyurusunu gerçekleştireceği yeni akıllı telefonu Galaxy Note 7 için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Tabi, telefonun tanıtım tarihi yaklaştıkça yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor.Samsung farklı satış pazarlarına göre yeni amiral gemisi Galaxy Note 7’de Exynos veya Qualcomm işlemcileri kullanmaya devam ediyor. Dün ortaya çıkan Geekbench testinde SM-N930F model numaralı cihazın, Samsung tarafından geliştirilen 8 çekirdekli bir işlemciyi kullandığı görülüyordu. Bu da daha güçlü işlemler için olmazsa olmaz fırsatları ön plana çıkarıyor ve kolay kullanımlar ile daha seri bir çalışma sağlıyor diyebiliriz. İhtiyaçlarınız için en özverili noktaları ortaya çıkaran sitemiz, sizler için de kesinlikle kaçırılmayacak detayları ön plana çıkarmaya devam ediyor.

note-7

Mobil cihaz pazarında oldukça önemli bir paya sahip olan Samsung, Android söz konusu olduğu zaman sektörün liderlerinden birisi olduğu için her ürettiği cihaz oldukça iddialı oluyor. Hem kaliteli, hem de kolay kullanımlı ve güçlü bir alt yapı desteği ile üretilen bu özel ürünler için, daha fazla zaman kaybetmeyin ve ayrıcalıklı her çözümü ön plana çıkarmaya tüm hızınız ile devam edin. Profesyonel detaylar ve daha fazlası için tek yapmanız gereken, sitemizi kullanmanız olacaktır. Herkes için en önemli çözümleri ortaya çıkarmaya devam ediyoruz. Yenilikler için bizi takip etmeye devam edin.

note-7-telefon

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. samsung-galaxy-note-7 Note 7 Özellikleri için yorumda bulun

    Note 7 Özellikleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Note 7 Özellikleri için ilk yorumu yapabilirsin.