No 309 Onur Kimdir?

Fox Tv’ nin özellikle genç izleyiciler tarafından büyük beğeni gören dizisi No 309, yayınlandığı ilk bölümden bu yana reyting seviyesini arttırmakta. Dizinin en dikkat çekici karakterlerinden biri olan Onur Sarıhan, özellikle genç kızlar tarafından merak ediliyor. No 309 dizisi Onur kimdir? No 309 Onur’un gerçek adı, boyu vs şeklindeki sorular, özellikle sosyal medyada büyük dikkat çekmeyi başarıyor. Bu yazımızda tüm bu soruların cevaplarına ulaşabileceksiniz.

No 309 dizisinde Onur Sarıhan karakterini yakışıklı oyuncu Furkan Palalı canlandırıyor. 1.90m boyu ve yakışıklılığıyla büyük ilgi gören Palalı, 27 Ekim 1986 Konya doğumlu. 2011’deki Best Model of Turkey yarışmasında 1.lik elde eden Furkan Palalı, ardından Best Model of The World unvanını kazanmıştır. Yarışma öncesinde yer aldığı Küçük Sırlar ve Adını Feriha Koydum dizilerinde oynadığı roller gereği pek fark edilmeyen Palalı, Best Model of The World sonrasında büyük ses getirmeyi başardı. Hayat Devam Ediyor adlı diziyle Best Model of The World unvanıyla oyunculuğa dönen Palalı, daha sonra Son Yaz, Aşk Emek İster, Kızılelma ve Son Çıkış adlı dizilerde rol aldı.

Furkan Palalı’ dan kısaca söz ettikten sonra şimdi de No 309 Onur kimdir? sorusunun yanıtını vermeye çalışalım. Sarıhanlar Holding’in varislerinden biri olan Onur Sarıhan, son derece zengin, kendini beğenmiş ve çapkın biri. Dedesinden gelen servetin gücünü kullanarak istediği her şeyi elde edebileceğinden emin. Ne var ki Onur’un hayatı Lale ile tanıştıktan sonra bir anda değişiveriyor. Lale’nin kendisinden hamile kalmasıyla birlikte bir yandan ailesine, diğer yandan sevgili Pelinsu’ya karşı savunmaya geçmek zorunda kalan Onur, bu olay sonrasında Lale’ye aşık olmaya ve gerçek aşkı tatmaya başlıyor. Çarşamba akşamları saat 20.00’de Fox Tv’ de ekranlara gelen bu eğlenceli diziyi kaçırmamanızı şiddetle tavsiye ederiz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. no-309-onur-kimdir No 309 Onur Kimdir? için yorumda bulun

    No 309 Onur Kimdir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak No 309 Onur Kimdir? için ilk yorumu yapabilirsin.