No 309 Lale Kimdir?

Fox Tv’ nin en eğlenceli dizilerinden biri olan No 309, yeni sezona da tüm hızıyla devam ediyor. Dizinin başrol karakterlerinden biri olan Lale, dizi izleyicilerinin en beğendiği isimlerin başında geliyor. Peki, No 309 Lale kimdir? Gerçek adı nedir, nerelidir ve kaç yaşındadır? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

No 309 dizisi Lale kimdir? sorusunun yanıtı Demet Özdemir. Son yılların çıkış yapan genç oyuncularından biri olan Özdemir, 26 Şubat 1992 Kocaeli doğumlu. Kariyerine dansçılık yaparak başlayan Özdemir, ünlü şarkıcı Bengü’nün dans ekibinde yer almaktaydı. Daha sonra Mustafa Sandal’ın klibinde yer alan Özdemir, Sana Bir Sır Vereceğim adlı dizide başrol oynayarak dizi kariyerine ilk adımı atmış oldu. Ardından Kurt Seyit ve Şura dizisinde rol alan Özdemir,  No 309’dan önce Çilek Kokusu dizisinde de başrol oynamıştı.

Demet Özdemir kimdir? sorusunu yanıtladıktan sonra şimdi de No 309 Lale kimdir? sorusuna geçelim. Lale, annesiyle birlikte bir çiçekçi dükkanında çalışan, iyi niyeti, temiz kalbi ve sevecenliğiyle ön plana çıkan genç bir kızdır. 5 yıllık sevgilisi tarafından aldatılınca aşka olan inancını kaybeden Lale’nin hayatı, zengin bir iş adamı olan Onur’la tanıştıktan sonra tamamen değişir. Bir anda kendini alışık olmadığı bir dünyanın içinde bulan Lale, zamanla Onur’a aşık olur ve bu durum, Lale’nin hayatında önemli değişikliklere sebep olur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. no-309-lale-kimdir No 309 Lale Kimdir? için yorumda bulun

    No 309 Lale Kimdir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak No 309 Lale Kimdir? için ilk yorumu yapabilirsin.