Müşteri Celbi ve Bereket Duaları

Sayfa 1 2

Müşteri Celbi, Bol Kazanç ve Bereket Duaları

(Not: Duâların arapça yazılışlarını ikinci sayfada bulabilirsiniz.)

1- Ticarethanesi olan kişiler sabahları dükkanlarını açtıklarında aşağıda yazılı duâyı (7) kere okuyup içeri üflerlerse gelen müşteri sayısı artar, mal satışı hızlanır, kazançları artmaya başlar. Ayrıca bu duayı yazıp dükkanlarının bir yerine asmalarında da çok fayda vardır.

“Bismillahirrahmanirrahim. Allahümme Rabbi Cebraile ve İsrafile ve Mikaile ve Azraile ve İbrahime ve İsmaile ve İshaka ve Ya’kube vet Tevrate vez Zebure vel İncile vel Furkan el Azim. Ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm. Lâ ilâhe illâ hüvel melikül hakkul mübiyn. Muhammedün Resulullah sadıkul va’dül emîn. İnnallâhe hüver razzaku zül kuvvetil metiyn. Ya Allah, Ya Allah, Ya Allah, Ya Rab, Ya Rab, Ya Rab, Ya Hayyu Ya Kayyum Ya Zel celali vel ikram. Es’elüke Allahümme bismikel azimel a’zam en terzükani rızkan helalen tayyiben bi rahmetike ya erhamer rahimin.”

 

 

1


Sayfa 1 2

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. bereket-dualari Müşteri Celbi ve Bereket Duaları için yorumda bulun

    Müşteri Celbi ve Bereket Duaları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Müşteri Celbi ve Bereket Duaları için ilk yorumu yapabilirsin.