Müjde Uzman Yeni Sezonda Kiralık Aşk’ta

Güzelliği ve zarafetiyle izleyenleri kendine hayran bırakan Müjde Uzman, yeni sezonda Kiralık Aşk kadrosunda olacak. Müjde Uzman kimdir ve hangi dizilerde rol almıştır? Bu soruların yanıtını haberimizin devamında bulabilirsiniz.

26 Eylül 1984’te İstanbul’da dünyaya gelen Müjde Uzman, 1,72m boyuyla dikkat çekiyor. 2008 yılında yayınlanan Paramparça Aşklar dizisiyle ekranlara merhaba diyen güzel oyuncu daha sonra Akasya Durağı, Halil İbrahim Sofrası, Aşk Bir Hayal, Kapalıçarşı, Bir Çocuk Sevdim, Muhteşem Yüzyıl, 20 Dakika, Fatih ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi önemli yapımlarda rol aldı. Müjde Uzman, yeni sezonda Kiralık Aşk dizisinde ‘’Seda Berensel’’ rolünü üstlenecek. Peki, Kiralık Aşk Seda Berensel kimdir? Güzelliği ve oyunculuğuyla diziye çok şey katacağa benzeyen Uzman’ın canlandıracağı karakterin nasıl özelliklere sahip olduğu da oldukça merak ediliyor. Yeni sezon başladıktan sonra Seda Berensel karakter analizini sitemizde bulabileceksiniz.

Yeni sezona bomba gibi girmeye hazırlanan Kiralık Aşk dizisinin geçtiğimiz yıl gösterdiği performansı yineleyip yinelemeyeceği de büyük merak konusu. Cuma günleri saat 20.00’de Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan Kiralık Aşk dizisi, izleyenleri yeniden ekran başına toplayacak gibi duruyor.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Müjde Uzman Yeni Sezonda Kiralık Aşk'ta Müjde Uzman Yeni Sezonda Kiralık Aşk’ta için yorumda bulun

    Müjde Uzman Yeni Sezonda Kiralık Aşk’ta için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Müjde Uzman Yeni Sezonda Kiralık Aşk’ta için ilk yorumu yapabilirsin.