Muhteşem Yüzyıl Kösem Hangi Kanalda?

Yıllardır Türkiye’de ve dünyada en çok ses getiren dizilerden biri olarak dikkat çeken Muhteşem Yüzyıl serisinin devamı olan Muhteşem Yüzyıl Kösem, bu sezon da izleyiciyi ekran başına kitleyecek. Muhteşem Yüzyıl Kösem, Osmanlı Tarihi’nin en güçlü kadını olan Kösem Sultan ile oğlu 4.Murad’ın kıyasıya rekabetini konu alıyor. Uzun bir süredir Muhteşem Yüzyıl Kösem ne zaman başlayacak diye merak eden izleyiciler, şimdi de Muhteşem Yüzyıl Kösem hangi kanalda yayınlanacak? diye merak etmekte.

Muhteşem Yüzyıl Kösem hangi kanalda yayınlanacak? sorusunun yanıtı Fox Tv. Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi, yeni sezonda Fox Tv ekranlarında olacak. Nurgül Yeşilçay ve Metin Akdülger’ in başrolünde yer alacağı Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin kesin yayın tarihi ise henüz belli değil. Tahminler, Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin Ekim’in ortasında yayınlanacağını işaret ediyor.

Çağatay Tosun’ un yönettiği, Yılmaz Şahin’in senaryosunu yazdığı Muhteşem Yüzyıl Kösem, Türkiye’de olduğu gibi komşu ülkelerde de merakla bekleniyor. Bakalım bu eşsiz dizi, daha önce yakaladığı başarıları tekrar edebilecek mi? Bu sorunun yanıtını dizinin yayın hayatına başlamasıyla almış olacağız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. muhtesem-yuzyil-kosem-hangi-kanalda Muhteşem Yüzyıl Kösem Hangi Kanalda? için yorumda bulun

    Muhteşem Yüzyıl Kösem Hangi Kanalda? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Muhteşem Yüzyıl Kösem Hangi Kanalda? için ilk yorumu yapabilirsin.