Modern Warfare 3 Türkçe Dublaj Geldi!

Belki bilen belki bilmeyen vardır. Uzun zamandır Oyun Çeviri ekibinin üzerinde çalıştığı proje olan Call of Duty Modern Warfare 3’ün Türkçe Dublaj ve Altyazısı son testlerinide tamamlayarak kullanıcılara sunulacak.

Tam 2 senedir uğraşılan bu projede, gerçekten titizlikle uğraşılan stüdyo işleri bulunmakta. Stüdyodaki testlerin tamamı şuan bitmiş durumda. Oyun şuanda hikaye ve special operations modu ile birlikte tamamen Türkçe Dublajlı bir şekilde. Dublaj daha önce Sony’de çalışan Studio-3 ve Melodika tarafından kayda alındı. Ayrıca oyunun Türkçe Dublaj çalışmalarında gönüllü olarak Burak Şentürk ve Sony’nin Türkçe dublajlı oyun işlerinde çalışan Ferhat Domurcuk’unda emeği var.

Oyunun Türkçe Dublajı ve yaması 24 Aralık 2013 tarihinde OyunÇeviri sitesinde kullanıcıların indirmesine açılacak. Ayrıca OyunÇeviri’nin tüm oyunlarında olmasa da bazı oyunlarında yaptığı sistem olan oyunu Türkçe olarak oynayabilme kuralı Modern Warfare 3 içinde geçerli.

 

[jwplayer mediaid=”2115″]
 

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. mw3 Modern Warfare 3 Türkçe Dublaj Geldi! için yorumda bulun

    Modern Warfare 3 Türkçe Dublaj Geldi! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Modern Warfare 3 Türkçe Dublaj Geldi! için ilk yorumu yapabilirsin.