Metin 2 Bedava EP Kuponu Yeni

Metin 2 bedava EP kazanma konusuna gelecek olursak. Bedava ep kazanmak için metin 2 forumlarına üye olarak oralarda yapılan çekilişlere katılabilirsiniz.

Metin 2 macerasına katılmanın tam vakti. Oyun 2006 senesinde piyasaya çıkan bir strateji oyunudur. Oyun içerisinde çeşitli görevler bulunmaktadır. Kayıt olduktan sonra giriş yaparken seçeceğiniz sunucu oyuncularına göre başlangıçta istediğiniz bir karakteri seçebilirsiniz. Karakterler yakın dövüş nişancı ve büyücü olmak üzere sınıflandırılıyor. Savaşçı Ninja sura saman ve yeni gelen karakter Lycan aralarından birini seçerek maceraya atılabilirsiniz. Seviye ve item kasarak daha iyi yerlere de gelebilirsiniz seçtiğiniz karaktere göre strateji ve yetenek atışlarını belirleyebilirsiniz. Bu esnada karşınıza çıkan hayvanları keserek seviye ve yang kasabilirsiniz. Kastığınızyanglarla yeni silahlar elde edebilir ya da iyileştirme iksirlerinden satın alabilirsiniz. Zırhta alabilirsiniz. Ancak iyi silah ve zırh alabilmek için mağazada bulunanlardan almak daha mantıklıdır. Mağazada yang kullanamazsınız. Mağazanın para birimi EP dir.

Metin 2 bedava EP kazanma konusuna gelecek olursak. Bedava ep kazanmak için metin 2 forumlarına üye olarak oralarda yapılan çekilişlere katılabilirsiniz. Ya da internet üzerinden para kazanabilir ve bu parayı Ep almak için kullanabilirsiniz. Başka bir şekilde bedava ep kazanabilmek söz konusu değildir. Diğer ortaya atılan programlar veya uygulamalar kesinlikle ve kesinlikle yalandır. O programlarla hesabınızı giriş yaparsanız program sahibi hesabınızı ve şifresini rahatlıkla öğrenebilir. Bu nedenle o programlara itibar etmemeniz gereklidir. Aksi halde hesabınıza harcadığınız emek ya da paraları kaybedebilirsiniz. Hesabınız çalındığı takdirde geri alabilmeniz pek mümkün değildir. Bütün emekleriniz bir anda kayboluverir ve sizde öylece kala kalırsınız.

Metin 2 EP kuponu nasıl alınır sorusuna güzel bir cevap hazırladık. Metin 2 veya diğer online oyunların para ile satılan ürünlerin bir çoğu ülkemizde bulunan  internet üzerinde oyun puanları ve kodları satan sitelerden rahatlıkla alınır. Alırken dikkat etmeniz nokta sitenin sağlam ve bilindik olması gereklidir. Aksi halde dolandırılabilirsiniz. Bunun için dikkatli olmanız gereklidir. Bilinen siteleri tercih ederseniz ödeme gerçekleştiği anda size EP kodunuzu teslim alabilirsiniz. Aldıktan sonra rahatlıkla oyun içerisinde kullanabilirsiniz. Gönül rahatlığıyla oyuna devam edebilir maceranıza yeni bir boyut getirmiş olursunuz.


İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Metin 2 Bedava EP Kuponu Yeni için yorumda bulun

    Metin 2 Bedava EP Kuponu Yeni için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Metin 2 Bedava EP Kuponu Yeni için ilk yorumu yapabilirsin.