Merve Oflaz Rengarenk Dizisinden Ayrıldı

Rengarenk dizisiyle ilgili ayrılık haberlerinin ardı arkası kesilmiyor. Daha önceki yazılarımızı takip ettiyseniz dizi senaristlerinin değiştiğini ve başrol karakterleri arasında yer alan Can karakterine hayat veren Kaan Taşener’ in diziden ayrıldığını ilk duyuranlardan biri biz olmuştuk. Rengarenk dizisi hayranları, şimdi de Saadet rolüyle karşımıza çıkan Merve Oflaz’ ın diziden ayrılmasıyla bir şok daha yaşadı.

Merve Oflaz, ayrılık haberini kendine ait İnstagram hesabından duyurdu. Diziye kırgın bir şekilde veda etmediğini belirten Oflaz, dizi ekibine ve rol arkadaşlarına teşekkür etmeyi unutmadı. Dizinin kalan bölümlerini takip etmeye devam edeceğini ifade eden Oflaz, bu Cuma Saadet rolüyle son kez ekranlarda olacağını duyurdu.

Merve Oflaz, son yılların en çok konuşulan isimlerinden biri olarak dikkat çekiyor. Birçok kişi, Merve Oflaz kimdir ve nasıl ünlü olmuştur? Sorularının cevabını fazlasıyla merak etmekte. Merve Oflaz, 23 Haziran 1988’de İstanbul’da doğdu. 2010-2011 sezonunda yayınlanan Survivor yarışmasında şampiyon olan Oflaz, burada büyük bir ün yakaladı. Hayatının dönüm noktası olan bu yarışmadan sonra birçok dizide rol alan Oflaz, daha sonra düzenlenen Survivor All Star yarışmasında da başarılı bir performans sergiledi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. merve-oflaz-rengarenk-dizisinden-ayrildi Merve Oflaz Rengarenk Dizisinden Ayrıldı için yorumda bulun

    Merve Oflaz Rengarenk Dizisinden Ayrıldı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Merve Oflaz Rengarenk Dizisinden Ayrıldı için ilk yorumu yapabilirsin.