Meme Estetiğine Dair Bilinmeyenler

Meme Estetiği işlemleri için bayanların genellikle 18 yaşını doldurmaları gerekmektedir. Bunun nedeni ergenlik döneminin tamamlanması için gerekli olan sürenin tamamlanmış olmasıdır. Dolayısı ile 18 yaşını doldurmuş olan her bayan meme estetiği uygulamalarından herhangi birini güvenle yaptırabilir. Özellikle meme estetiğinde en çok tercih edilen işlemlerden biri göğüs büyütmedir. Bunun dışında meme büyüklüğü de vücudumuza yaptığı aşırı yük baskısı nedeni ile tedavi edilmesi gereken bir meme estetiği uygulamasıdır. Bu arada aşırı göğüs büyüklüğü eğer 18 yaşın altında kişilerde mevcut ise ve birden fazla rahatsızlığa neden oluyorsa bu gibi durumlarda yaşın 18’i doldurması beklenmeyebilmektedir.

Meme Büyütme uygulaması da, hastaların kendi dokuları ile ya da meme protezleri ile kolaylıkla gerçekleştirilebilmektedir. Ancak yine her meme estetiği işleminde olduğu gibi meme büyütme uygulamasında da kişilerin 18 yaşını doldurması gerekm http://www.drleylaarvas.com/ ektedir. Bunun dışında meme büyütme uygulamasında kullanılacak olan protezlerinin genellikle tümünün dış bölümü silikon bir kılıftan meydana gelmektedir. Bahsedilen bu kılıf içerisindeki materyal ise yağ, serum ya da silikon jeldir. Ayrıca bazı protezler şişirilebilir olmakla Birlikte bazı protezlerin ise hacimleri sabit olmaktadır. Meme büyütme uygulamasında en çok tercih edilen ve revaçta olan protez türü ise içi silikon jel ile dolu olan meme protezleridir. Bunun nedeni ise şekil olarak daha yuvarlak olmalarıdır.

Meme Büyütme Fiyatları ise, yine uygulamanın yapılacağı hastanın durumuna ve ameliyat esnasında kullanılacak olan malzemelerin ve tekniğin durumuna göre belirlenmektedir. Bu nedenle meme büyüme fiyatları için öncelikle mutlaka doktorunuza muayene olmanız gerekmektedir. Muayene neticesinde zaten doktorunuz sizlere uygulamanın ücreti hakkında detaylı bilgi verecektir. Sizlerde Leyla Arvas ve ekibinin ellerinde meme estetiği uygulamalarından herhangi birini yaptırmak isterseniz hemen www.drleylaarvas.com internet sayfamızı ziyaret edin ve uzman ekibimiz ile görüşerek uygun bir randevu tarihi alın! Unutmayın Leyla Aras ve ekibi ile güvenle tüm meme estetiği uygulamalarından gönül rahatlığı ile yararlanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ise bizlere sadece ulaşıp, randevunuzu almak.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. meme-estetigi Meme Estetiğine Dair Bilinmeyenler için yorumda bulun

    Meme Estetiğine Dair Bilinmeyenler için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Meme Estetiğine Dair Bilinmeyenler için ilk yorumu yapabilirsin.