• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Luvrita Zuhal Topal’da

Luvrita Zuhal Topal’da

Atv’ de Esra Erol’un sunduğu izdivaç programında büyük sükse yaratan Luvrita, şimdi de Zuhal Topal’ ın izdivaç programında kameraların karşısına çıktı. Daha önce Esra Erol’da uzun süre aşk yaşayan Luvrita ve İbrahim, Zuhal Topal’da yine karşı karşıya geldi. Esra Erol’un programında büyük tartışmalar yaşayan, defalarca ayrılıp barışan Luvrita ve İbrahim, Luvrita’nın programdaki ilk bölümünde söz düellosuna başladı bile.

Luvrita’ nın aday olarak Zuhal Topal’ ın programına katıldığını gören İbrahim; ‘’Buraya neden geldin, tekrar bana mı aday olacaksın?’’ diye sordu. Luvrita ise; ‘’Buraya İbrahim için gelmedim, yeni bir aşka yelken açmak için adaylarımı arayacağım.’’ şeklinde konuştu. İkilinin Zuhal Topal’ ın programında tekrar bir araya gelmesi, sosyal medyada da geniş yankı uyandırdı. Birçok kişi, Luvrita ve İbrahim arasında yeniden bir şeyler yaşanacağını vurgularken kimi kullanıcılar da Luvrita’ nın reklam amacıyla programa katıldığının altını çizdi. Luvrita ve İbrahim’ in Zuhal Topal’la adlı programda yeniden aşk yaşayıp yaşamayacakları şimdiden büyük merak konusu. Bakalım Luvrita ve İbrahim arasında geçmişte küllenen aşk yeniden alevlenecek mi, yoksa Luvrita’nın da dediği gibi bu ikili birbirinden bağımsız olarak adaylarını mı bekleyecek? Bu sorunun yanıtını hep birlikte zamanla öğrenmiş olacağız.

Bir önceki yazımız olan Muhteşem Yüzyıl Kösem Hangi Kanalda? başlıklı makalemizde Muhteşem Yüzyıl Kösem Hangi Kanalda, Muhteşem Yüzyıl Kösem Hangi Kanalda olacak ve Muhteşem Yüzyıl Kösem Hangi Kanalda yayınlanacak hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YENİ