Ana Sayfa / Oyun Dünyası / LoL Bedava Çarlar 30 LVL Ücretsiz RP’li Hesaplar

LoL Bedava Çarlar 30 LVL Ücretsiz RP’li Hesaplar

Eğer yukarıda istediğiniz türde bir çar bulamıyorsanız yorum kısmına yazarsanız yardımcı olmaya çalışırız,eğer yetmezse burada ki çarlar yorum kısmından dağıtırız.

LOL (League Of Legends) oynarken harcanılan zamanın büyük bir kısmı, 1 levelden başlayan çarlarınızı seviye yükselterek 30 levele kadar getirmekten ibarettir. Bu harcanan zamanı, bedava LOL çarları kullanarak sıfıra indirgemek sizin elinizde.

İnternet üzerinde yayınlanmış olan, sahipleri tarafından artık kullanılmayan bu çarlar hakkında herhangi bir hak talebimiz olmayacağı gibi, çar içerisinde biriktireceğiniz ün ve yeteneklerin kaybolması durumunda da herhangi bir mesuliyet kabul etmemekteyiz.

LOL (League Of Legends), oyuncularına büyük ölçüde keyif veren ve online olarak 2 farklı takımın karşılıklı olarak oynadığı bir oyundur. Bu oyunda zamanınızın çok büyük bir kısmını sıfırdan başladığınız zaman çok uzun süre seviye farkını ortadan kaldırmak ve rünlerinizi yükselmek için çaba sarfedeceksiniz.

Biz, sizler için internet üzerinde yaptığımız araştırmalar ile birlikte RP’li çarları 100’den fazla ID ve şifre bilgisi ile birlikte bir araya getirdik. Bu çarların tamamı ücretsizdir.


430 Yorumlar

  • abi bana hesap versene ben hesap arıyom ama ücretsiz olsun ve yasuo 7 lvl olcak ha yoksa hesap vermene gerek yok

  • Kullanici adi:Crazymafia2000
    Sifre:1234cz678
    Heap 31 level Alana hayirli olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.