LG webOS Miracast (Screen Mirror) nasıl yapılır?

LG webOS Miracast (Screen Mirror) nasıl yapılır?

            Merhaba arkadaşlar. Bu yazımızda sizler için LG WebOs Miracast özelliğini anlatacağız. Nasıl yapılacağından bahsedeceğiz. Öncelikle Screen Mirror dediğimiz özelliği tanıtalım isterseniz. Telefonu televizyon üzerinde görme ve izleme özelliği olarak çıkıyor karşımıza. Bu kapsamdan baktığımız zaman, telefonlarınıza indirmiş olduğunuz oyunları televizyon üzerinden kolaylıkla inceleme, izleme ve detaylı bir yenilik yapma diyebiliriz bu durum için. Sizin için hem oldukça keyifli olacak, hem de telefonu televizyona bağladığınız zaman daha rahat bir görüntü çözümü ön plana çıkmış olacak. Telefonda oynadığınız oyunlardan daha büyük keyif almaya başlayacaksınız. İhtiyaçlarınız için tek yapmanız gereken ön plana çıkarılan çözümleri takip etmeniz olacak diyebiliriz. Hemen hemen herkes için büyük bir fırsat yaratan sitemiz, sizler için de bu özelliği anlatmaya devam ediyor.

LG webOS Miracast (Screen Mirror) Ayarları

Televizyonunuzdan ayarlara girin ve Screen Mirror özelliğini aktif edin (bu sayede daha kolay bulunmasını sağlamış olacaksınız). Ardından telefonunuzdaki Screen Mirror paylaşım menüsüne gelerek, telefonunuzu karşı tarafa paylaştırma ve ekran görüntüsünü gönderme özelliğini açmış olacaksınız. Ardından telefonunuz ile cihazınız birbirini arayacak ve bulduğu anda görüntü paylaşımı onaylanmış olacak. Sonrasında ise keyifli bir şekilde oyun oynayabilir, telefonunuzdaki diğer detayları inceleyebilir ve kapsam dahilinde sunulan pek çok çözümü ön plana çıkarabilirsiniz. Ayrıcalıklı ve yenilikçi bir hizmet için yapmanız gereken her şeyi birkaç tıklama kadar yakından incelemek için bizleri takip etmeye devam edin. Sizin için sunduğumuz en özel çalışmaları ve fırsatları, kolay, kaliteli ve yenilikçi bir bağlam bazında değerlendirebilirsiniz. Hemen hemen herkes için kaçırılmayacak bir fırsat üreten sitemiz, sizler için de aynı detayları sunmaya tüm hızı ile devam edecek diyebiliriz. Zaman kaybetmeyin ve tüm fırsatlarımızı takip etmeye başlayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. LG webOS Miracast (Screen Mirror) nasıl yapılır LG webOS Miracast (Screen Mirror) nasıl yapılır? için yorumda bulun

    LG webOS Miracast (Screen Mirror) nasıl yapılır? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak LG webOS Miracast (Screen Mirror) nasıl yapılır? için ilk yorumu yapabilirsin.