League of Legends Bedava Kostüm

Dünyada en çok oynanan oyunlardan birisi olan ve her oyun severin uzun saatler geçirdiği oyun olan League of Legends içerisinde sahip olduğunuz şampiyonların ya da karakterlerin kostümleri oldukça önem arz etmektedir. Oyun içerisinde var olduğunuz zamanlarda, karakterinizin gelişimi için önemli bir ölçü olan kostüm ve kıyafetler oyun içi para, hediye kartı, sanal paralar ve mobil ödeme gibi seçeneklerle yani fiziksel para ödeyerek alınabiliyor. Fakat bu durumda önemli bir gelişme de sağlandı. Oyun içerisinde bazı sunucu ve hesaplar, karakterler için ücretsiz olarak yani bedava kostüm vermeye başladılar. Aşağıda vereceğimiz örneklerde ve uygulamalarda lol bedava kostüm kazanma şansını siz de yakalayabileceksiniz.

1 – LOL Sosyal Medya Hesabını Takip Et, Kostümleri Kazan

League of Legends Türkiye resmi hesabını takip eden oyun severler Riot Kızı Tristana ve Dehşet Şövalyesi kostümlerini ve şampiyonlarını kazanabiliyor. Bunun için yapmanız gereken, League of Legends resmi hesabını takip etmek ve takip ettikten sonra bağlantı aracılığıyla ulaşacağınız lol bedava kostüm programı sayesinde bu hediyelerin sahibi olabileceksiniz.

2 – Riot Games Sunucularından Bağlan ve Hediyeni Kazan

Hediye dağıtma konusunda oldukça bonkör olan ve sunucularından League of Legends oynayan oyun severler için hazırlamış olduğu hediye paketleri sayesinde oyunculara karakter gelişimi için önemli yardımları bulunan Riot Games, 3 farklı karakter için bedava kostüm dağıtmaya devam ediyor. LOL hediye kodu sayesinde, hem şampiyon hem de kostüm kazanabiliyorsunuz. İlgili promosyonlar, sadece hediyenin alındığı sunucuda geçerli olmaktadır.

Riot Games ile ilgili hediye listesi ise aşağıdaki gibidir.

Riot Girl Tristana: Oynamakta olduğunuz sunucunun Facebook sayfasını beğenerek bu hediyeyi kazanabiliyorsunuz. Ayrıca Türkiye, Kuzey Amerika, AB Batı, AB Doğu ve İskandinav, Okyanusya, Rusya, Latin Amerika, Brezilya ve Japonya sunucularında kullanılabilir.

Dehşet Şövalyesi Garen: Türkiye, Kuzey Amerika, AB Batı, AB İskandinav ve Doğu, Okyanusya, Brezilya ve Japonya sunucularında kullanabileceğiniz bu karakter ve bedava kostümü, Riot Games resmi Twitter sayfasını takip ederek kazanabilirsiniz.

Hextech Sandığı: Tüm sunucularda kullanabileceğiniz bu sandığı bedavaya kazanabilmek için, beşinci seviyeye ulaşmanız yeterli.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. League of Legends Bedava Kostüm için yorumda bulun

    League of Legends Bedava Kostüm için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak League of Legends Bedava Kostüm için ilk yorumu yapabilirsin.