Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Sezonda Hangi Kanalda

Yılların eskitemediği dizi Kurtlar Vadisi Pusu, yeni sezonuyla Eylül ayında yeniden ekranlarda olacak. Dizinin takipçileri, Kurtlar Vadisi Pusu’ nun bu sezon hangi kanalda yayınlanacağını fazlasıyla merak etmekteydi. Peki, Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezonda hangi kanalda yayınlanacak? Daha önce dizinin bu sezon Kanal D’de yayınlanmayacağını açıklayan Pana Film geri adım attı ve yeniden Kanal D ile anlaşma sağladı.

Necati Şaşmaz, Defne Samyeli, Cahit Kayaoğlu ve Erhan Ufak gibi ünlü isimlerin başrolde yer aldığı Kurtlar Vadisi Pusu, bu sezon yine aksiyon dolu sahnelerle ekranlara gelecek. Geçtiğimiz sezonun beklentilerin altında kalmasıyla büyük değişikliklere imza atılması beklenen dizide senaryoda bazı farklılıklar olacağı söyleniyor.

Yıllardır birçok defa kanal değiştiren Kurtlar Vadisi Pusu’ nun yeni sezonda tekrar farklı bir kanalda yayınlanacağı konuşuluyordu. Kurtlar Vadisi Pusu hangi kanalda yayınlanacak? diye merak eden dizinin takipçileri, yeni kararla birlikte rahat bir nefes aldı. Raci Şaşmaz’ın senaryo ekibinden ayrılmasıyla birlikte büyük üzüntü yaşayan Kurtlar Vadisi Pusu hayranları, geçtiğimiz sezon yayınlanan bölümlerle ilgili büyük eleştirilerde bulunmuştu. Bakalım izleyiciler tarafından gelen bu eleştiriler sonrasında senaryoda bir değişim olacak mı? Bekleyip göreceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. kurtlar-vadisi-pusu-yeni-sezonda-hangi-kanalda Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Sezonda Hangi Kanalda için yorumda bulun

    Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Sezonda Hangi Kanalda için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Sezonda Hangi Kanalda için ilk yorumu yapabilirsin.