Kurtlar Vadisi Pusu 360 TV’de mi Yayınlanacak?

Bugüne kadar elde edilen toplam reyting oranlarında en yakın rakibine bile ciddi bir fark atan Kurtlar Vadisi Pusu’ da yeni sezonla ilgili yaşanan belirsizlik devam ediyor. Daha önce Kurtlar Vadisi Pusu’ nun yeni sezonda Kanal D’de yayınlanmayacağını açıklamasından sonra Kanal D ile tekrar anlaşıldığı konuşulmuştu. Yeni sezonu henüz başlamayan Kurtlar Vadisi Pusu ile ilgili önemli bir iddianın ortaya atılması, kulisleri oldukça karıştırdı.

360 TV, Kurtlar Vadisi Pusu’ nun bugüne kadar yayınlanacak bölümlerinin telif hakkını aldığını açıkladı. Eski bölümlerin 360 TV’de yeniden ekrana gelecek olması, Kurtlar Vadisi Pusu 360 TV’de mi yayınlanacak? sorusunu gündeme getirdi. Gelen haberlere göre 360 TV, Kurtlar Vadisi Pusu’ nun yeni sezondaki yeni adresi olacak. Konuyla ilgili resmi bir açıklama yapılmazken ilk bölümün 10 Ekim 2016’da yayınlanacağı söyleniyor. Bakalım Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezonda hangi kanalda olacak? Söylendiği gibi 360 TV’de mi yoksa baka bir kanalda mı olacak? Bu soruların yanıtını almak için Kurtlar Vadisi Pusu’ nun yeni sezondaki ilk bölümünü büyük bir heyecanla bekliyor olacağız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. kurtlar-vadisi-pusu-360-tvde-mi-yayinlanacak Kurtlar Vadisi Pusu 360 TV’de mi Yayınlanacak? için yorumda bulun

    Kurtlar Vadisi Pusu 360 TV’de mi Yayınlanacak? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kurtlar Vadisi Pusu 360 TV’de mi Yayınlanacak? için ilk yorumu yapabilirsin.