Komiser Murat Artık Kurtlar Vadisi Pusu’da

Arka Sokaklar ’da canlandırdığı Komiser Murat karakteriyle milyonların gönlünde taht kuran yakışıklı oyuncu Uğur Pektaş, yeni sezonda Kurtlar Vadisi Pusu kadrosunda yer alacak. Düzgün fiziği ve yakışıklılığıyla büyük beğeni toplayan Pektaş, Arka Sokaklar dizisinden sonra herhangi bir yapımda rol almadı. Uğur Pektaş’ın Kurtlar Vadisi Pusu’ da hangi karaktere hayat vereceği henüz bilinmiyor.

Uğur Pektaş’ ın Kurtlar Vadisi Pusu kadrosuna katılacağının bildirilmesinin ardından Vadi hayranlarında büyük bir sevinç yaşandı. Birçok Vadi izleyicisi, Pektaş’ ın Memati’ nin karakterine benzer bir rolle diziye katılacağını tahmin ediyor. Bazı Kurtlar Vadisi Pusu fanatikleriyse Pektaş’ ın Polat’ın yeni düşmanı olabileceğini belirtiyor. Polat Alemdar’a düşman olan karakterlerin çok fazla yaşamaması, bu tahminin gerçekleşme olasılığını fazlasıyla düşürmekte. Pektaş, muhtemelen dizide Polat Alemdar’ın karşısına çıkacak ve onun güvenini kazanacak.

Pana Film yetkililerinden Uğur Pektaş’ın oynayacağı rolle ilgili resmi bir açıklama gelmezken Pektaş’ın diziye katılmasının ardından yeni sezonla ilgili beklentiler de yükselmiş oldu. Özellikle geçen sezonun hayal kırıklığı olduğunu düşünen Vadi fanları, eski Kurtlar Vadisi günlerine geri dönülmesini diliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. komiser-murat-artik-kurtlar-vadisi-pusuda Komiser Murat Artık Kurtlar Vadisi Pusu’da için yorumda bulun

    Komiser Murat Artık Kurtlar Vadisi Pusu’da için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Komiser Murat Artık Kurtlar Vadisi Pusu’da için ilk yorumu yapabilirsin.