Kısmet Açan, Sevgi ve Muhabbet Duaları

1- Evlenmek isteyenler aşağıdaki duâyı 40 gün, günde en az (500) defa okurlarsa bu müddet içinde hayırlı bir kısmeti çıkar ve evlenirler. Bu duâyı ayrıca iş arayanlar, hapisten kurtulmak isteyenler, bir işi sürüncemede kalmış ilerleyemeyenler kısaca karşılaşılan bütün zorluklarda okunabilen bir cankurtaran simididir. Günde 500 defa okumakta zorlananlar hiç olmazsa (111) defa okuyup, (489) defa da “Ya Fettah” esmasını zikrederlerse Cenab-ı Hakk kapısından eli boş döndürmez.

1

 

“Alallahi tevekkelna rabeneftah beynena ve beyne kavmina bilhakkı ve ente hayrül fatihin. Ya Fettah iftah lena hayrül bab. Bicahi sahibül vesile.”

2- Sevdiği kişi ile evlenmeyi arzu eden ama önüne çıkan bir takım engellerden dolayı başarılı olamayan kimse, Allah’ın herşeye gücü yeteceğini bilerek temiz bir kalp ile aşağıdaki duayı okumaya devam ederse Allah’ın izniyle sevdiğiyle kavuşur.

“Allahümme yâ câmian nâsi li yevmin lâ raybe fiyhi innallahe lâ yuhlifül miy’âdi icma’beynî ve beyne (burda sevdiği kişi ve o kişinin annesinin ismi söylenecek)”

1

3- Nazar değmesiyle ya da büyü yapılarak kısmeti bağlanmış olan bir kızın kısmetini açmak için, pazartesi veya perşembe gecesi sabaha karşı kıbleye karşı oturup niyet ederek (1001) defa;

“Allahümme salli alâ seyyidinâ Muhammedin el-fâtihu’l-ebvâb”

okunduktan sonra;

“Allahümme innî es’elüke bi resûlike Muhammedin habîbi kevl ehîlike en tühılle ukdete (kendi isminizi söyleyin) an kısmetiha vekşif anhâ zulmetssıhri ve te’sîril ayni ay halâlül ukûdü veya kâşifez zulmi Yâ Allah Yâ Allah Yâ Allah Yâ Kerim Yâ Kerim Yâ Kerim Yâ Ze’l Celâli ve’l ikrâm”

diye duâ ederse Allah’ın izniyle kısmeti açılır.

4- Bir kimsenin muhabbetini celp ve kalbini teshir etmek isteyen kişi perşembe günü oruç tutup akşam hafif bir iftardan sonra akşam namazını kılar ve (3.000) defa

1.1

“Lâ ilâhe illâllah” okuyup, hiç kimseyle konuşmadan yatsı namazını kılar yine (3.000)defa “Lâ ilâhe illâllah” okuyup yatar, sabah namazından önce kalkıp abdest aldıktan sonra Allah rızası için iki rekat namaz kılar ve (24.333)defa “Lâ ilâhe illâllah” okuduktan sonra sabah namazını kılar ve namazdan sonra (3.000)defa “Lâ ilâhe illâllah” okuyup “Yâ Rabbi, Sen Kadir-i Mutlak ve Kayyûmsun, filanın (oğlu/kızı) filan beni sevsin, kalbini bana meylettir” diye dua eder ve dışarı çıkıp bir fakire sadaka verirse biiznillahi Teâlâ arzusu gerçekleşir. Eğer ilk defasında sonuç alınamazsa şartlara dikkat ederek tekrar etmek gerekir.

 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. kadir-gecesi-nedir Kısmet Açan, Sevgi ve Muhabbet Duaları için yorumda bulun

    Kısmet Açan, Sevgi ve Muhabbet Duaları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kısmet Açan, Sevgi ve Muhabbet Duaları için ilk yorumu yapabilirsin.