Kırgın Çiçekler Toprak Kimdir?

Her bölümünde milyonları ekran başına toplayan Kırgın Çiçekler dizisi, özellikle gençlerin büyük beğenisini topluyor. Dizide çok sayıda ilgi çekici karakterin bulunması, bu başarıda önemli bir paya sahip. Kırgın Çiçekler’ in en özel karakterlerinden biri olan Toprak’ı sizler için analiz ediyoruz. Kırgın Çiçekler Toprak kimdir? sorusunun cevabına bu yazımızdan ulaşabileceksiniz.

Kırgın Çiçekler’ de toprak karakteri, yakışıklı oyuncu Özgür Çevik tarafından canlandırılmakta. 1981 Ankara doğumlu olan Çevik, 1.82cm boyunda. Özgür Çevik’in sevgilisi ise kendisi gibi oyunculuk yapan Damla Sönmez. Gelelim Kırgın Çiçekler dizisi Toprak karakteri kimdir? sorusunun cevabına. Toprak, mesleğini fazlasıyla seven son derece yakışıklı bir öğretmen. Öğrencileriyle iyi geçinse de bu özelliğini özel hayatında kadınlara karşı sürdüremiyor. Kadınlarla arası pek de iyi olmayan Toprak, Çocuk Esirgeme Kurumu’nda müdür yardımcısı olarak çalışan Feride ile yakınlaşmakta. Kadınlara karşı nasıl davranacağını bilmediğinden Feride ile olan ilişkisinde zaman zaman sıkıntı yaşayan Toprak, buna rağmen gönlüne söz geçiremiyor ve gün geçtikçe Feride ile yakınlaşmaya başlıyor.

Toprak, öğrencilerine dersleri dışında sosyal yaşantılarında da ilgi gösteriyor. Onların her türlü sorunuyla ilgilenen genç öğretmen, bazen sıkıntılı olayların ortasında kalabiliyor. Buna rağmen karakterinden ödün vermeyen ve duruşunu bozmayan Toprak, sağlam karakteriyle etrafındakilerin sevgisini ve hayranlığını kazanıyor.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kırgın Çiçekler Toprak Kimdir Kırgın Çiçekler Toprak Kimdir? için yorumda bulun

    Kırgın Çiçekler Toprak Kimdir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kırgın Çiçekler Toprak Kimdir? için ilk yorumu yapabilirsin.