• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Kırgın Çiçekler Songül Kimdir?

Kırgın Çiçekler Songül Kimdir?

Kırgın Çiçekler dizisi, genç ve dikkat çekici oyuncu kadrosuyla büyük beğeni kazanıyor. Dizideki başrol karakterlerden biri olan Songül, izleyicinin en çok dikkatini çekmeyi başaran karakterlerden biri olarak bilinmekte. İzleyiciler, Kırgın Çiçekler Songül kimdir, gerçek adı nedir ve kaç yaşındadır? gibi sorulara takılabilirler. Bu soruların yanıtını yazımızın devamında detaylarıyla beraber bulabilirsiniz.

Kırgın Çiçekler dizisi Songül kimdir? sorusunun cevabı Gökçe Ayyıldız. 30 Ekim 1992’de Sinop’ta dünyaya gelen güzel oyuncu, 1.64m boyunda ve 50 kilo. 2002 yılında başlayan kariyeri, onu bugünlere kadar getirdi ve tanınan oyunculardan biri haline gelmesini sağladı. Ayyıldız daha önce, Büyümüş de Küçülmüş, Çınaraltı, Büyük Buluşma, Sahra, Zeynep, Ezo Gelin, Hayat Devam Ediyor, Kötü Yol, Bizim Okul, Fatih Harbiye ve Medcezir gibi dizilerde rol almıştır.

Biraz da Kırgın Çiçekler Songül kimdir? sorusunun cevabına değinirsek Songül’ün yalnızlıkla genç yaşta tanışan bir kız olduğunu söylememiz mümkün olacaktır. Babası cezaevine girdikten sonra annesinin başka biriyle evlenmesi ve evlendiği kişinin Songül’ü kabul etmemesi, Songül’ün hayatında dönüm noktası olmuştur. İnsanlara karşı sert davranan, fakat oldukça temiz bir kalbe sahip olan Songül, kendini bulunduğu her ortamda güvensiz hissetmektedir.

Bir önceki yazımız olan Kırgın Çiçekler Eylül Kimdir? başlıklı makalemizde Kırgın Çiçekler dizisi Eylül Kimdir, Kırgın Çiçekler Eylül boyu kilosu ve Kırgın Çiçekler Eylül Kimdir hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YENİ