Kırgın Çiçekler Songül Kimdir?

Kırgın Çiçekler dizisi, genç ve dikkat çekici oyuncu kadrosuyla büyük beğeni kazanıyor. Dizideki başrol karakterlerden biri olan Songül, izleyicinin en çok dikkatini çekmeyi başaran karakterlerden biri olarak bilinmekte. İzleyiciler, Kırgın Çiçekler Songül kimdir, gerçek adı nedir ve kaç yaşındadır? gibi sorulara takılabilirler. Bu soruların yanıtını yazımızın devamında detaylarıyla beraber bulabilirsiniz.

Kırgın Çiçekler dizisi Songül kimdir? sorusunun cevabı Gökçe Ayyıldız. 30 Ekim 1992’de Sinop’ta dünyaya gelen güzel oyuncu, 1.64m boyunda ve 50 kilo. 2002 yılında başlayan kariyeri, onu bugünlere kadar getirdi ve tanınan oyunculardan biri haline gelmesini sağladı. Ayyıldız daha önce, Büyümüş de Küçülmüş, Çınaraltı, Büyük Buluşma, Sahra, Zeynep, Ezo Gelin, Hayat Devam Ediyor, Kötü Yol, Bizim Okul, Fatih Harbiye ve Medcezir gibi dizilerde rol almıştır.

Biraz da Kırgın Çiçekler Songül kimdir? sorusunun cevabına değinirsek Songül’ün yalnızlıkla genç yaşta tanışan bir kız olduğunu söylememiz mümkün olacaktır. Babası cezaevine girdikten sonra annesinin başka biriyle evlenmesi ve evlendiği kişinin Songül’ü kabul etmemesi, Songül’ün hayatında dönüm noktası olmuştur. İnsanlara karşı sert davranan, fakat oldukça temiz bir kalbe sahip olan Songül, kendini bulunduğu her ortamda güvensiz hissetmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. kirgin-cicekler-songul-kimdir Kırgın Çiçekler Songül Kimdir? için yorumda bulun

    Kırgın Çiçekler Songül Kimdir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kırgın Çiçekler Songül Kimdir? için ilk yorumu yapabilirsin.