Kırgın Çiçekler Eylül Kimdir?

Son dönemin en çok dikkat çeken ve en beğenilen dizilerinden biri olan Kırgın Çiçekler, bu sezonda dopdolu olacağa benziyor. Dizideki karakterler, izleyiciyi duygusal anlamda fazlasıyla etkilemeyi başarıyor. Bu karakterlerden birisi de şüphesiz ki Eylül. İzleyiciler, Kırgın Çiçekler Eylül kimdir, gerçek adı nedir, boyu kaçtır? gibi soruların cevabını fazlaca merak etmekte. Bu yazımızda Kırgın Çiçekler dizisi Eylül kimdir, gerçek adı nedir ve kaç yaşındadır gibi önemli soruların cevaplarını sunacağız.

Kırgın Çiçekler dizisinde Eylül karakterini Biran Damla Yılmaz canlandırıyor. 28 Haziran 1997 doğumlu olan Biran Damla Yılmaz, 1.75 boyunda ve 56 kilogramdır. Güzelliğiyle dikkatleri çeken Biran Damla Yılmaz daha önce Yasak, Beyaz Yalan ve Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerde de kameraların karşısına geçmişti. Çılgın Dersane 4: Ada filmiyle sinema deneyimini de yaşayan Yılmaz, Kırgın Çiçekler dizisinin en beğenilen oyuncularından biri.

Gelelim bir de Kırgın Çiçekler Eylül kimdir? Dizide nasıl bir karakterdir? sorularının yanıtlarına. Eylül, 11 yaşındayken babasını kaybetmiş ve üvey baba zulmüyle bu yaştan itibaren tanışmıştır. Üvey babası tarafından tacize uğrayan Eylül, annesi tarafından çocuk esirgemeye bırakılmıştır. Oldukça duygusal ve temiz kalpli olan Eylül, geçmişinde derin yaralar açan izleri unutmak için çabalamakta ve artık gerçek mutlulukla tanışmak istemektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. kirgin-cicekler-eylul-kimdir Kırgın Çiçekler Eylül Kimdir? için yorumda bulun

    Kırgın Çiçekler Eylül Kimdir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kırgın Çiçekler Eylül Kimdir? için ilk yorumu yapabilirsin.