Kiralık Aşk’tan Elçin Sangu Açıklaması

Birçok dizide çeşitli rollerle oyunculuk kariyerine başlayan Elçin Sangu’ nun yıldızı Kiralık Aşk dizisiyle daha da parladı. Kiralık Aşk dizisinin ardından milyonların gönlünde taht kuran Sangu, diziye başladıktan sonra geniş bir hayran kitlesine ulaştı. Bununla beraber Sangu ile ilgili haberler de magazin gündeminde önemli bir yer edinmeye başladı. Son günlerde Elçin Sangu’ nun Kiralık Aşk dizi setinde kaprisleri nedeniyle sürekli olay çıkardığı ve yönetmeni dahi bezdirdiği konuşulmuştu.

Elçin Sangu ile ilgili ortaya atılan spekülasyonlar, dizinin yapım şirketi olan Ortaks Yapım’ dan gelen resmi açıklama ile son buldu. Kiralık Aşk dizisinin resmi sosyal medya hesabından yapılan açıklamada söz konusu spekülasyonların gerçek dışı olduğu ve dizi setinin oldukça keyifli bir ortama dönüştüğü belirtildi. Böylece Elçin Sangu ile ilgili ortaya atılan haberlerin asılsız olduğu anlaşıldı. Elçin Sangu fan sayfalarında da uzun süre konuşulan bu olay sonrasında güzel oyucuya destek mesajları yağmıştı. Sangu’ nun böyle bir kişiliğe sahip olmadığını savunan hayranları, gelen açıklama ile birlikte haklı çıkmış oldu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Kiralık Aşk’tan Elçin Sangu Açıklaması için yorumda bulun

    Kiralık Aşk’tan Elçin Sangu Açıklaması için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kiralık Aşk’tan Elçin Sangu Açıklaması için ilk yorumu yapabilirsin.