Kiralık Aşk Ömer Kimdir?

Son zamanlarda özellikle sosyal medyada Kiralık Aşk Ömer kimdir, Kiralık Aşk Dizisi Ömer’in gerçek adı nedir? Kiralık Aşk Ömer boyu kaç, nereli? gibi sorularla karşılaşmaktayız. Tüm bu soruların cevabına tek bir adresten ulaşabilmeniz için özel bir içerik hazırladık. Bu soruların detaylarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

En sık soruların başında gelen Kiralık Aşk dizisi Ömer kimdir? sorusunun cevabı Barış Arduç. Yakışıklılığı ve düzgün fiziğiyle dikkat çeken Arduç, şimdilerde genç kızların sevgilisi konumunda. Barış Arduç’ un sevgilisi ise ünlü oyuncu Gupse Özay. 1.87 boyundaki Arduç, 9 Ekim 1987 İsviçre doğumlu. Genç ve yakışıklı oyuncu, birçok yapımda rol alsa da Kiralık Aşk dizisiyle sükse yaratmayı başardı.

Terazi burcu olan Barış Arduç, siyah saçları ve kahverengi gözleriyle dikkat çekmeyi başarıyor. Kiralık Aşk dizisinde gösterdiği performansla bayan izleyicilerin hayranlık beslediği bir isim haline geldiği söylenebilir. Her ne kadar Gupse Özay ile birlikte olması hayranlarını derinden etkilese de ona olan hayranlıklarını gizlemeyen sayısız fanı var. Kiralık Aşk dizisinde zengin bir iş adamı olan Ömer’i canlandıran yakışıklı oyuncu, dizideki karakteriyle de büyük beğeni kazanıyor.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kiralık Aşk Ömer Kimdir Kiralık Aşk Ömer Kimdir? için yorumda bulun

    Kiralık Aşk Ömer Kimdir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kiralık Aşk Ömer Kimdir? için ilk yorumu yapabilirsin.