Kiralık Aşk Defne Kimdir?

Kiralık Aşk dizisi, Star Tv ekranlarında yayınlandığı her bölümle reyting listelerini alt üst ediyor. Defne ve Ömer’in romantizm dolu aşkını konu alan dizi, sosyal medyada en çok konuşulan dizilerden biri olarak biliniyor. En çok konuşulan konuların başındaysa Kiralık Aşk Defne kimdir? sorusu geliyor. Güzel oyuncu Elçin Sangu tarafından hayat bulan Defne karakteri, diziye fazlasıyla renk katmakta.

Güzel oyuncu, 13 Ağustos 1985 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi. Elçin Sangu’ nun sevgilisi ise Yunus Özdiken. Yengeç burcu olan Sangu, 1.68m boyunda ve 59 kilo. Kızıl saçları ve kahverengi gözleriyle dikkat çekmeyi başaran Sangu, daha önce birçok reklam ve dizide yer aldı.

Kiralık Aşk dizisi Defne kimdir? sorusuna gelirsek, Defne’nin güzelliğinden dem vurarak söze başlayabiliriz. Güzelliğiyle izleyicide büyüleyici bir etki bırakan Defne, yanında çalıştığı Ömer’i kendisine aşık etmek için yengesi Neriman ile anlaşır. Ömer’i kendisine aşık ettiğinde karşılığında yüklü bir para alacak olan Defne’nin hesaba katmadığı bir şey var. Defne, Ömer’i kendine aşık etmek isterken aşık olan kendisi olacak. Elbette Ömer’in ona karşı olan duyguları da boş kalmayacak. Bu eğlence ve aşk dolu hikayeyi kaçırmamak adına Kiralık Aşk dizisini takip edebilirsiniz. Bu arada dizi, Cuma günleri saat 20.00’de Star Tv ekranlarında.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kiralık Aşk dizisi Defne kimdir Kiralık Aşk Defne Kimdir? için yorumda bulun

    Kiralık Aşk Defne Kimdir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kiralık Aşk Defne Kimdir? için ilk yorumu yapabilirsin.