• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Kim Milyoner Olmak İster Hangi Günler Yayınlanıyor?

Kim Milyoner Olmak İster Hangi Günler Yayınlanıyor?

Dünyanın en çok izlenen ve en çok kazandıran yarışma programı olan Kim Milyoner Olmak İster? yarışması, ülkemizde de büyük ilgi görüyor. Usta sanatçı Selçuk Yöntem’ in sunduğu Kim Milyoner Olmak İster? yarışmasının hangi günler yayınlandığını birçok kişi bilmiyor. Genellikle kanallar arasında dolaşırken rastlandığında izlenen yarışma için en merak edilen soruların başında Kim Milyoner Olmak İster hangi günler yayınlanıyor? sorusu gelmekte. Peki, Kim Milyoner Olmak İster hangi günler yayınlanıyor ve hangi kanalda ekranlara geliyor?

Kim Milyoner Olmak İster? adlı yarışma, Pazartesi, Çarşamba ve Cuma olmak üzere haftanın 3 günü Atv ekranlarında yayınlanıyor. Pazartesi ve Cuma günleri 23.20’de, Çarşamba günleriyse 22.55’te yayınlanan yarışma, izleyicileri ekran başına topluyor. Bu yarışma sayesinde bilgilerini sınama ve bildiklerini tazeleme şansı yakalayan izleyiciler, yarışmayı seyretmekten büyük keyif alıyor. Tam bir aile yarışması olan Kim Milyoner Olmak İster? tüm aileyi ekran başına toplayabilmek adına geçerli bir sebep. Yarışmayı izlerken bir yandan eğlenip diğer yandan bilgi sahibi olabilirsiniz. Aile bireylerinin sorulara verdikleri cevaplarla ilgili kıyasıya yarışı, programdan alınan keyfi daha da arttırıyor.

Bir önceki yazımız olan Kiralık Aşk Defne Kimdir? başlıklı makalemizde Kiralık Aşk Defne kimdir, Kiralık Aşk dizisi Defne kimdir ve Kiralık Aşk Elçin Sangu hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YENİ