KELEBEĞİN RÜYASI FİLMİNİN ELEŞTİRİSİ

KELEBEĞİN RÜYASI FİLMİNİN ELEŞTİRİSİ

Önümüzdeki günlerde vizyona girecek bir film olan Kelebeğin Rüyası fragmanıyla tüm ilgileri üzerine çekmeyi başarmıştır. Kaliteli senaryosu ve en önemlisi gerçek bir hikayeden esinlenmiş olması nedeniyle tüm ilgileri üzerinde toplamıştır. Aynı zamanda oyuncu kadrosu da oldukça dikkat çekicidir.

Filmin yönetmenliğini ve senaryosunu usta oyuncu Yılmaz Erdoğan üstlenmiştir. Oyuncu kadrosunda ise Kıvanç Tatlıtuğ, Belçim Bilgin ve Mert Fırat’ın yanında Yılmaz Erdoğan’ı da görmekteyiz. Filmin konusu ise gerçek bir hikayeden alınmıştır. Kelebeğin Rüyası izlerken siz de kısa sürede filmin etkisinde kalacaksınız.

Zonguldak’ta yaşayan iki gencin İkinci Dünya Savaşı sırasında yaşadıkları hayat mücadelesi anlatılmaktadır. Kömür madenlerinde çalışan bu gençler aynı zamanda sanata ve edebiyata da gönül vermişlerdir.

Bir gün kente gelen genç bir kıza ikisi de aynı anda aşık olmaktadır. Ancak beklenenin aksine bu aşk onların arasını açmamış ve her ikisini de şiire ve edebiyata daha çok bağlamıştır. Ancak hem kendi gelecekleri hem de etraftaki gelişmeler pek de istenildiği gibi değildir.

Kelebeğin Rüyası hd izleme fırsatını 22 Şubat tarihinden itibaren yakalayabilirsiniz. Kısa bir süre sonrada Kelebeğin Rüyası full izlemek için internet sitelerine başvurabilirsiniz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. kelebegin-ruyasi-filmi-elestrileri KELEBEĞİN RÜYASI FİLMİNİN ELEŞTİRİSİ için yorumda bulun

    KELEBEĞİN RÜYASI FİLMİNİN ELEŞTİRİSİ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KELEBEĞİN RÜYASI FİLMİNİN ELEŞTİRİSİ için ilk yorumu yapabilirsin.