KARAOĞLAN FİLMİNİN ELEŞTİRİSİ

KARAOĞLAN FİLMİ ELEŞTİRİSİ

Sinemada yerli film seviyorsanız ve alt yazı ile uğraşmak istemiyorsanız ve özellikle tercihiniz biraz hareketli filmlerse Karaoğlan izlemek tam da aradığınız şey olacaktır. Konusunu tarihteki bir kahramandan olan filmin senaryosu değiştirilerek insanların seyir zevkine sunulmuştur.

Filmin yönetmenliğini Kudret Sabancı yaparken senaryoda da ona Melek Öztürk ve Rana Mamatlıoğlu eşlik etmektedir. Filmin oyuncu kadrosu da güçlüdür. Başrollerde Volkan Keskin, Özlem Yılmaz, Müge Boz ve Hasan Yalnızoğlu rol almaktadır. Sizi de güzel bir maceraya davet eden film 2013 Ocak’ta izleyicisi ile buluşmuştur.

Filmin konusu ise, 1238 yılında Camoka’nın önderliğinde Moğol ordusu Anadolu’ya girmek üzeredir. Bunun üzerine Anadolu’da yaşayan Türk devletleri de ortak bir karar almak isterler. İlk olarak Çise Hatun Altınorda devletine gelin olarak verilir. Planı öğrenen Camoka ise daha birlik kurulmadan hatunu öldürmek ister. Ancak hatunun korumalığını ise Karaoğlan yapmaktadır. Bir anlamda Anadolu’nun kaderi de Karaoğlan’ın ellerindedir.

Sinemada Karaoğlan hd izleme şansı size sunulmaktadır. Kısa süre içinde film kaçırdıysanız internet sitelerinden Karaoğlan full izleme şansına da sahipsiniz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. karaoglan-filmi-elestirisi KARAOĞLAN FİLMİNİN ELEŞTİRİSİ için yorumda bulun

    KARAOĞLAN FİLMİNİN ELEŞTİRİSİ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak KARAOĞLAN FİLMİNİN ELEŞTİRİSİ için ilk yorumu yapabilirsin.