Kara Sevda Zeynep Kimdir?

Kara Sevda dizisinin güzeller güzeli Zeynep’i izleyiciler tarafından oldukça beğenilen bir isim. Dizinin güzel yıldızına hayran kalanlar, Kara Sevda Zeynep kimdir ve gerçek adı nedir? diye merak etmekte. Bu merakınızı gidermek için Kara Sevda Zeynep kimdir? sorusunun yanıtını sizler için veriyoruz. Kara Sevda dizisi Zeynep kimdir? diye merak ediyorsanız bu sorunun cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kara Sevda dizisinde Zeynep karakterini güzel oyuncu Hazal Filiz Küçükköse canlandırıyor. Hazal Filiz Küçükköse’nin sevgilisi ise kendisi gibi oyuncu olan Tuan Tunalı. Uzun süre aşk yaşadıktan sonra evlenen ikili, mutlu bir evlilik sürüyor. 1.72 boyundaki genç oyuncu, özellikle güzelliği ve düzgün fiziğiyle görenleri kendine hayran bırakıyor. 9 Şubat 1988’de Mersin’de doğan güzel oyuncu, daha önce Beni Affet, Deniz Yıldızı, Günahkar ve Kalbim Seni Seçti gibi dizilerde de önemli rollerde yer aldı.

Hazal Filiz Küçükköse’den kısaca bahsettikten sonra Kara Sevda Zeynep kimdir? sorusuna geçebiliriz. Zeynep, Kemal’in küçük kardeşi ve gözünden sakındığı biricik prensesidir. Oldukça güzel bir kız olan Zeynep, saflığı nedeniyle abisinin en büyük düşmanı Emir’in tuzağına düşmüştür. Emir, Zeynep’i kendine aşık edip ondan her şekilde faydalanmıştır. Kemal’e karşı koz olarak kullandığı Zeynep’i her defasında kandırmayı başaran Emir, onun Ozan’la olan evliliğinden dahi yararlanmıştır. Her defasında pişman olduğu halde aynı hataya düşen Zeynep, Emir’e olan aşkı yüzünden büyük hatalar yapmıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. kara-sevda-zeynep-kimdir Kara Sevda Zeynep Kimdir? için yorumda bulun

    Kara Sevda Zeynep Kimdir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kara Sevda Zeynep Kimdir? için ilk yorumu yapabilirsin.