Kara Sevda Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Bugünlerde özellikle sosyal medyada Kara Sevda yeni sezon ne zaman başlayacak? sorusuyla sıkça karşılaşıyoruz. Peki, Kara Sevda yeni sezon ne zaman başlıyor? Sorunun yanıtını haberimizde bulabilirsiniz.

Star Tv’ nin en beğenilen ve en çok izlenen dizilerinden biri olan Kara Sevda, yeni bölümüyle 21 Eylül Çarşamba akşamı saat 20.00’de ekranlara gelecek. Burak Özçivit, Neslihan Atagül, Kaan Urgancıoğlu ve Hazal Filiz Küçükköse gibi genç oyuncuların yer aldığı dizi, yeni sezonda da dikkatleri üzerine çekecek. Peki, Kara Sevda yeni sezonda neler olacak? Bu sorunun yanıtını Kara Sevda yeni sezon fragmanı ile az çok yanıtlayabilmek mümkün.

Kara Sevda yeni sezon fragmanında Kemal’in hapse girdiğini, Emir’in ise sakat kaldığını görüyoruz. Emir’in babası Galip, içerdeki adamlarına Kemal’e işkence yapmalarını emrediyor. Bunun neticesinde hapiste zor günler geçiren Kemal, intikam ateşiyle ayakta kalıyor. Emir ise bacaklarını hissetmediği için büyük bir çöküş yaşıyor. Bakalım Kara Sevda dizisinin yeni sezonunda neler yaşanacak? Bunu bölümler ilerledikçe çok daha net bir şekilde görme şansına sahip olacağız. İşte Kara Sevda yeni sezon fragmanı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. kara-sevda-yeni-sezon-ne-zaman-baslayacak Kara Sevda Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? için yorumda bulun

    Kara Sevda Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kara Sevda Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? için ilk yorumu yapabilirsin.