Kara Sevda Kemal Kimdir?

Star Tv’ nin sükse yaratan dizilerinden biri olan Kara Sevda, konusu kadar başarılı oyuncularıyla da dikkat çekiyor. Dizinin başrol karakteri Kemal, en merak edilen gizemli isimlerinden biri. Peki, Kara Sevda Kemal kimdir, gerçek adı nedir, boyu kaç ve nerelidir? Tüm bu soruların devamı yazımızın devamında mevcut.

1.84 cm boyundaki Burak Özçivit, Kara Sevda dizisinde Kemal rolüne hayat veren isim. 24 Aralık 1984 tarihinde İstanbul’da doğan başarılı isim, ilk olarak Best Model of Turkey 2005 yarışmasında karşımıza çıktı. Bu andan itibaren gözlerin hep üzerinde olduğu isim, çeşitli dizilerde rol aldı. Şuan Star Tv’ de yayınlanan Kara Sevda dizisinde boy gösteriyor. Burak Özçivit’in sevgilisi ise güzel oyuncu Fahriye Evcen olarak biliniyor.

Şimdi de Kara Sevda’daki Kemal karakteri ile ilgili bilgiler verelim. Kara Sevda dizisi Kemal kimdir ve nasıl bir karaktere sahiptir? Kemal, Nihan’a deliler gibi aşık bir gençtir. Uzun süre sevgili olan çift, Nihan’ın kardeşi Ozan’ın başına gelen bir olay yüzünden ayrılmak zorunda kalır. Nihan, olayı örtmek için Emir Kozcuoğlu isimli zengin bir iş adamıyla evlenmek zorunda kalır. Nihan’ın kendisinden maddi durumu sebebiyle ayrılmak istediğini zanneder. Kemal, bu olaydan sonra İstanbul’dan ayrılır ve zengin bir iş adamıyla birlikte çalışmaya başlar. Maden Mühendisliği yapan Kemal, yanında çalıştığı Hakkı Alacahan’ın güvenini kazanmıştır. Bir ortaklık projesi için İstanbul’a gelen Kemal’e Nihan’dan intikam alma fırsatı doğmuştur. Ne var ki Kemal, işlerin istediği gibi gitmeyeceğini anlar ve Nihan’ın kendisinden ayrılma sebebini yavaş yavaş öğrenmeye başlar. Bu andan itibaren olayların seyri ve dizinin senaryosu bir hayli değişir.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kara Sevda Kemal Kimdir Kara Sevda Kemal Kimdir? için yorumda bulun

    Kara Sevda Kemal Kimdir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kara Sevda Kemal Kimdir? için ilk yorumu yapabilirsin.