Kara Sevda Dizisi Nihan Kimdir?

Kara Sevda dizisinin etkileyici karakterlerinden biri olan Nihan, senaryo gereği çok duygusal olayların ortasında kalıyor. Peki, Kara Sevda dizisi Nihan kimdir? Nihan karakterini güzel oyuncu Neslihan Atagül canlandırıyor. 20 Ağustos 1992 doğumlu genç oyuncu, kendisi gibi oyuncu olan Kadir Doğulu ile evli.

Kara Sevda dizisi Nihan kimdir? sorusuna gelirsek, dizinin en duygusal karakterlerinden biri olduğunu söyleyebiliriz. Nihan, gençlik aşklı Kemal ile mutlu günler geçirmekte ve hayatının geri kalanını ona adamayı düşünmektedir. Ne var ki kardeşi Ozan’ın Emir tarafından tuzağa düşürmesiyle birlikte Emirle mecburi bir evlilik yapmak zorunda kalır.

Kardeşi ve Kemal arasında bir seçim yapmak zorunda olan Nihan, ailesini de göz önüne alarak kardeşini tercih eder ve Kemal’den ayrılır. Bu kararın ardından Kemal’e olan aşkı hep devam eder. Ardından uzun bir süre geçtikten sonra Kemal’i yeniden karşısında görür. Karışık duygular içerisinde olan Nihan, Kemal’in kendine kötü davranmasıyla neye uğradığını şaşırır. Kemal ve Nihan’ın bu aşk dolu hikâyesi, yeni sezonda da Star Tv ekranlarında olacak, sakın kaçırmayın.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kara Sevda Dizisi Nihan Kimdir Kara Sevda Dizisi Nihan Kimdir? için yorumda bulun

    Kara Sevda Dizisi Nihan Kimdir? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kara Sevda Dizisi Nihan Kimdir? için ilk yorumu yapabilirsin.