• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Kara Sevda Deniz Bebeğin Gerçek Babası Kim?

Kara Sevda Deniz Bebeğin Gerçek Babası Kim?

Kara Sevda, yeni sezona en hızlı giriş yapan dizilerden biri olmayı başardı. Kemal, hapisten çıkarken Emir’de sağlığına kavuştu. İzleyicinin en merak ettiği soruların başında Deniz bebeğin babasının kim olduğu geliyor. Peki, Kara Sevda Deniz bebeğin babası kim? Bu sorunun yanıtı, haberimizin devamında.

Kara Sevda dizisinde son bölümlerde yaşanan heyecan fırtınası, izleyicinin nabzını yükseltmeye devam ediyor. Kemal, Emir’in odasında Emir ve Nihan’a meydan okurken Nihan’ın bebeği Deniz, bakıcısının kucağında bir anda odaya getirilir. Deniz ve Nihan, Kemal’in bebeği görmesiyle birlikte bir anda panik olur. Kemal, onları sakinleştirerek Deniz bebek hakkında sorular sormaya başlar. Bebeğin kendisinden olduğundan şüphelenen Kemal, bu durumu araştırmaya başlar. Deniz bebek, aslında Kemal’in kızıdır. Yani Kara Sevda dizisindeki bebeğin gerçek babası Kemal’dir. Kemal, şüphelerinde haklı çıkabilmek için adamı Zehir’i görevlendirir. Zehir, Nihan’ın yeni evini gözetleyerek Kemal’e bilgi verir. Kurduğu tezgâhın başarılı olup olmayacağına göre çocuğun kendisinden olduğunu anlayacak olan Kemal, diğer yandan Emir’i alt etmek için çalışmalara devam eder.

Kemal, bebeğin kendisinden olduğunu öğrenmeye adım adım yaklaşmaktadır. Bakalım ilerleyen bölümlerde Kemal, Deniz bebeğin gerçek babasının kendisi olduğunu öğrenebilecek mi? Bekleyip göreceğiz.

Bir önceki yazımız olan Aşk ve Mavi Dizisi Mavi Kimdir? başlıklı makalemizde Aşk ve Mavi Dizisi Mavi Kim, Aşk ve Mavi Dizisi Mavi Kimdir ve Burcu Kıratlı Aşk ve Mavi hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YENİ