Online Kafa Topu Bedava Çar Var mı ?

Kafa topu ile ilgili kullanıcıların asıl isteği bedava çar sahibi olmak. Online kafa topu çarlar 2017 yılında kafa topu oynayanlar tarafından satın alındı.

Online oyunlar son dönemlerde çok sevilen bir eğlence platformu halini aldı. Bir çok online oyun internet üzerinden ücretsiz ya da az miktardaki ücretleri ile kullanıcılara sunuluyor. Özellikle de kafa topu oyunu online olarak en çok oynanan oyunlar arasında. Kafa topu gibi çok fazla oynanan oyunların hesaplarına çar denir. Online oyunların çarları içerisinde bir çok oyuna özel yetenek, aksesuar ya da iksir gibi materyaller bulunur. Bu yüzden online oyunların hesapları yani çarları oldukça değerlidir. Özellikle de Kafa topu ile ilgili kullanıcıların asıl istedikle bedava çar sahibi olmak. Online kafa topu çarlar 2017 yılında kafa topu oynayanlar tarafından oldukça satın alındı.

Online Kafa Topu Nasıl Oynanır ?

Kafa topu en sevilen online oyunlar arasında yer alıyor. Özellikle de kolay oynanması ve bir çok kişinin zevkine aynı anda hitap etmesi sebebiyle en sevilen ve en çok oynanan online oyunlardan biri olmuştur. Online kafa topu oyununu oynamak için öncelikle kafa topunun kendi web sitesinde bir hesap almanız gerekiyor. Daha sonra online kafa topu hesabınız üzerinden giriş yapın. Giriş ekranından eğer isterseniz hızlı oyna seçeneğine tıklayarak hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Ancak hızlı oyna seçeneğinde karşınıza herhangi bir rakip gelir. Eğer bir arkadaşınızla oynamak istiyorsanız arkadaşınla oyna seçeneği ile arkadaş listenizden seçtiğiniz biri ile oynayabilirsiniz. Maç başladığında eğer daha önce hiç kafa topu oynamadıysanız ekranın altındaki “ şut “ ve “ zıplama “ gibi bulunan butonlara basarak oynayabilirsiniz. Ancak oyunda ilerledikçe zaten eliniz oynamaya alışacaktır.

Online Kafa Topunda Satın Alınabilecek Çarlar Nasıl Bulunabilir ?

Online kafa topu oyunu bir çok kullanıcının en sevdiği oyunar arasında yer alıyor. Ancak online kafa topu oyununda bedava çar bulmak oldukça zor bir durumdur. Bir çok kullanıcıya göre online kafa topu bedava hesaplar 2017 yılında bulmak oldukça zordu. Ancak internet üzerinde oyun çarları satan bir çok web sitesi bulunuyor. Aynı zamanda oyundan eğer çevre edinmişseniz yine satın alınabilecek çarları kolaylıkla bulabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Toprak dedi ki:

    Abi bol elmas li olsun tel:0545 635 2014