İşte Galaxy Gear’ın Yapabildikleri!

Samsung’un kısa bir süre önce tanıttığı akıllı saati olan Galaxy Gear ile teknoloji dünyasında yeni bir bekleyiş oluşmuştu. Galaxy Note 3 ile birlikte satışa sunulacak bu akıllı saat bir mini Android cep telefonu olarak adlandırılıyor. Bunun ne anlama geldiğini bilmiyorsanız söyleyeyim; Galaxy Gear’ın bu potansiyelinin farkında olan bir genç, Gear’ın sınırlarını zorlamak için Android uygulamalarını 1.63 inç’lik ekranda çalıştırmayı başardı.

Ars Technica’dan Ron Amadeo‘nun Galaxy Gear üzerinde çalışmalarının sonucunda, bu akıllı saatin neler yapabildiğini bize gösteriyor. Videoda’da görebileceğiniz üzere bu işlemi yapmak için önce cihazınızın USB hata ayıklama özelliğini çalıştırarak bilgisayarınıza bağlıyorsunuz. Sonrasında istediğiniz uygulamayı saatinize atarak o uygulamayı çalıştırabiliyorsunuz. Şunu da söylemeliyim ki, uygulamaları maalesef Play Store’dan indiremiyoruz. Aşağıda izleyeceğiniz videoda da göreceğiniz gibi Ron Amadeo Galaxy Gear’da Candy Crush’ı çalıştıracak kadar işi başka bir boyuta taşıdığını görebiliyoruz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. galaxygear_candy İşte Galaxy Gear’ın Yapabildikleri! için yorumda bulun

    İşte Galaxy Gear’ın Yapabildikleri! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İşte Galaxy Gear’ın Yapabildikleri! için ilk yorumu yapabilirsin.