İsmail Hacıoğlu Kimdir? İsmail Hacıoğlu Biyografisi

Genç yaşta dizi ve filmlerde boy göstermeye başlayan İsmail Hacıoğlu, özellikle genç kızların sevgilisi olmayı başarmış durumda. Peki, İsmail Hacıoğlu kimdir? Oynadığı tüm dizi ve film projelerinde farkını yansıtan Hacıoğlu, 1985 İstanbul doğumlu. 2001 yılında sinemada yayınlanan Bana Şans Dile adlı filmde kameraların karşısına geçen İsmail Hacıoğlu, burada gösterdiği üstün performans sayesinde kariyerine sağlam bir başlangıç yapmıştır.

İsmail Hacıoğlu, sırasıyla Koçum Benim, Bir İstanbul Masalı, Beyaz Gelincik, Sinekli Bakkal, Gece Sesleri, Şüphe, Firar, Osmanlı Tokadı ve Zeyrek İle Çeyrek dizilerinde rol alırken sinemada ise Karşılaşma, Anlat İstanbul, Sınav, Kabadayı, Gökten 3 Elma Düştü, Hoşçakal Güzin, Sonsuz, Başka Semtin Çocukları, Çakal, Meryem, Sonsuz Bir Aşk, Kafes ve Vali gibi filmlerin kadrolarında yer almıştır.

İsmail Hacıoğlu, 1.86m boyunda ve 72 kilo ağırlığındadır. Son dönemlerde Duygu Kaya ile aşk yaşayan Hacıoğlu, koyu kahverengi gözleri ve etkileyici bakışlarıyla özellikle genç kızları kendine hayran bırakıyor. İsmail Hacıoğlu’nun kariyerindeki dönüm noktalarından biri olan Sınav filmi, ünlü ismin adını duyurmasında önemli bir etken olmuştur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. ismail-hacioglu-kimdir-ismail-hacioglu-biyografisi İsmail Hacıoğlu Kimdir? İsmail Hacıoğlu Biyografisi için yorumda bulun

    İsmail Hacıoğlu Kimdir? İsmail Hacıoğlu Biyografisi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İsmail Hacıoğlu Kimdir? İsmail Hacıoğlu Biyografisi için ilk yorumu yapabilirsin.