iPhone Donma Sorunu Pratik Çözümleri

 

iPhone Donma Sorunu Pratik Çözümleri

 

iPhone Hard-Rest Atmak:

iphone ile ilgili en büyük sorunlardan bir tanesi de donma sorunudur ve yeni güncelleme ile birlikte bu sorun bir adım daha öne çıktı ve daha belirgin hale geldi diyebiliriz. Home+Power tuşuna uzun süre basınca telefonunuz kapanacaktır ve Apple Logosu karşınıza çıkacaktır. Telefon yeniden açıldığında donma sorununun en azından biraz olsun azaldığını sizler de fark edeceksiniz. Ne yazık ki kalıcı bir çözüm değildir ve kısa süre sonra aynı sorunu yeniden yaşamanız da mümkündür.

İphone Restore

Yukarıda bahsettiğimiz işlem işe yaramadığı takdirde sizler de telefonunuzu restore edebilirsiniz. Bununla ilgili legal uygulamaların sayısı çok fazla ve sizler de mağazadan bu uygulamaları indirerek kısa sürede telefonlarınızı ilk günkü haline taşıyabilirsiniz. Fabrika ayarlarına dönmek gibi bir durum ancak verilerinizi kaybetmiyorsunuz, bu detayı da belirtmekte fayda var. Güncellemeden sonra meydana gelen sorunlar için dilerseniz geriye yönelik bir çalışma yapabilirsiniz çünkü sorunun asıl kaynağı güncellemelerdir ve bu güncellemelerden kurtulduğunuz takdirde sorun yaşayacağınızı düşünmüyoruz.

Arka Planı Temizlemek

Sorunu kısa süreli çözmek adına en çok tercih edilen yöntemlerden bir tanesidir. Telefonlarınızın arka planında çalışan çok fazla uygulama olduğunu sizler de biliyorsunuz ve bu uygulamalar telefonlarınızı yavaşlatmaya devam ediyor. Arka planda çalışan uygulamaları kapattığınız takdirde çok fazla sorun yaşamazsınız ancak bunu düzenli olarak yapmanız gerekiyor.

Meydana gelen sorunlar hakkında daha fazla bilgi almak ve çözümlerine göz atmak adına sizler de site içerisinde makalelere göz atabilir ve aramalarınızı detaylı bir şekilde yapabilirsiniz. Kusursuz içerikler ile birlikte sorunlarınıza çözüm üretmeye devam ediyoruz ve bu konuda diğer sitelerden bir adım daha önde olduğumuzu da eklemek isteriz. Farklı platformlarda meydana gelen sorunlar için de yine tüm çözüm önerileri sitemizde…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. iphone-7-dns-nasil-degistirilir iPhone Donma Sorunu Pratik Çözümleri için yorumda bulun

    iPhone Donma Sorunu Pratik Çözümleri için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak iPhone Donma Sorunu Pratik Çözümleri için ilk yorumu yapabilirsin.