• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
iPhone Cihaz Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone Cihaz Değişimi Nasıl Yapılır

 

Iphone cihaz değişimi nasıl yapılır?

 

Sorusunun yanıtına hep birlikte bakalım…
Hepinizin bildiği gibi Apple, bu tür konularda inanılmaz hassas davranıyor ve büyük bir hizmet sunuyor. Müşteri memnuniyeti bu firma için büyük önem taşıyor ve gerçekten kaliteli bir hizmet anlayışına sahip olduklarını da eklemek gerekiyor. İlk olarak Apple adresi üzerinden sizler de online olarak randevu alıyorsunuz ve randevu saatinde sizlere verilen adrese gidiyorsunuz. İlgili personel ürünü inceliyor ve yazılımsal bir sorun olduğu takdirde sorunu orada çözüp ürünü sizlere sorunsuz bir şekilde teslime diyor ancak sorun donanımsal kaynaklı ise ürün değişimi aynı gün içerisinde yapılıyor.

Baskıcı bir yapı…

Cihaz değişimi konusunda sizin tavrınız da büyük önem taşıyor ve daha ofansif ve istekli bir duruş sergilerseniz eğer cihaz değişimi kısa sürede yapılıyor. Bu arada değişim hakkınız 3 olarak belirlenmiş durumda ve 3 değişim sonrasında yine benzer sorunlar ile karşılaşırsanız marka sizlere sıfır ürün veriyor ve bu da gerçekten takdir edilesi bir durum.
Ürünleriniz ile ilgili sorun yaşadığınız takdirde hakkınızı mutlaka arayın çünkü gerçekten müşteri olarak yasal anlamda da sizin hakkınız daha fazla ve yasalar bu anlamda sizleri bir adım önde tutuyor. Appler bunun bilincinde ve müşterilerini hiçbir şekilde mağdur etmemek adına da elinden gelenin çok daha fazlasını yapıyor. Sorun yaşıyorsanız eğer cihaz değişim hakkınız var ve sorun yeniden karşınıza çıktığı takdirde sıfır ürün teslimatı da gerçekten kusursuz bir ayrıcalık olarak karşınıza çıkıyor. Az önce de belirttiğimiz gibi daha istekli ve ofans bir tavır ile yaklaşırsanız sizleri çok fazla uğraştırmıyorlar. Apple bu konuda en iyi markalardan bir tanesi ve öncelikli olarak bizleri düşünüyor olmaları da harika bir jest!

Bir önceki yazımız olan İphone’da Dns Adresi Nasıl Değiştirilir başlıklı makalemizde iphone 6 dns değiştirme, iphone 7 dns değiştirme ve iphone dns değiştirme 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • YENİ